Wpis z mikrobloga

@QuaVeve po co mam kogos dodawac? Takie mam zdanie.
Tatuaze do dzis dzien robia ludzie glownie prymitywni ktorzy chca odroznic sie pomiedzy poszczegolnymi osadami bo nie potrafia rozmawiac. Takze pozdro mirek oszpecaj sie dalej (: pis joł
@QuaVeve: sam tatuaze mam ale osobiscie nigdy nie zrobie sobie nic w miejscu widocznym typu szyja twarz albo dlonie. Takie cos to sroga patologia a twarz dziaraja sobie glownie w wiezieniach i z tym to sie kojarzy i bedzie kojarzyc. Tatuaz to nie nalepka ktorej mozna sie pozbyc.

Wedlug mnie ludzi z wytatuowanymi twarzami powinno sie izolowac. Rownie dobrze mogliby miec wydziarane "jestem zjebem" na czole.
@Sam_w_domu: pozwól że nie zgodzę się z tym

Jeśli sobie wydziaram coś na szyi to od razu jestem recedywista po kilku latach więzieniach za zabójstwo, gwałt, handel narkotykami? XD

Samej twarzy ( może) sobie nie wydziaram ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale szyję jak najbardziej, i również dłonie ( generalnie całe ręce)

I twarze głównie mają wydziarane zageaniczni raperzy i więźniowie np 13 ulicy ( przykładowo) generalnie bractwa
@QuaVeve: mi się podobają, tak samo jak tatuaże na dłoniach czy nawet delikatne na twarzy, ale tak jak nam @Sam_w_domu pokazał na żywym przykładzie - ludzie to debile i będą cię klasyfikować jakimiś stereotypami. O ile jest się ustawionym i wykonuje pracę, która nie koliduje z takimi dziarami to spoko, bo przecież nikt nie każe ci się zadawać z dzbanami, którzy myślą stereotypowo.
@QuaVeve: Sam mam tatuaże ale nie zdecydowałbym się na nie w miejscach których nie przykrywa koszula/bluza/t-shirt z długim rękawem. Podobają mi się tatuaże na dłoniach/szyi etc. ale są momenty w których tatuaży 'na wierzchu' może być problemem i ja wolę ich uniknąć, jak masz to w dupie to rób i tyle.
@blankface: nie zrozumiales mojego komentarza ni w zab.
@QuaVeve: tutaj jeszcze gorzej...

a twarz dziaraja sobie glownie w wiezieniach

Jeśli sobie wydziaram coś na szyi to od razu jestem recedywista po kilku latach więzieniach za zabójstwo, gwałt, handel narkotykami?


Nie napisalem tego nigdzie w komentarzu powyzej. Pytales o opinie to ja dostales.

Nauczcie sie czytac ze zrozumieniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Sam_w_domu: faktycznie nic nie zrozumiałem
stereotypowo oceniasz ludzi, a

Wedlug mnie ludzi z wytatuowanymi twarzami powinno sie izolowac. Rownie dobrze mogliby miec wydziarane "jestem zjebem" na czole.


to już nawet nie komentuje, bo to musi być trolling XD
@Sam_w_domu: chodziło mi o to, że jak wydziaram sobie coś na szyi i widzisz mnie pierwszy raz gdzieś na ulicy to od razu w twojej głowie jest zdanie na mój temat, że jestem recedywista () w takim sensie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@QuaVeve: zalezy od kontekstu i tego z czym sie to ludziom kojarzy. Osobiscie znalem tylko 2 osoby z dziarami na boku szyi i obie to sroga patola kiblujaca po kilkanascie lat wiec tak odrazu w mojej glowie mam zdanie na Twoj temat.