Wpis z mikrobloga

Przepraszam za spam tagami, ale cholera narobilo sie tych operatorow tyle ze glowa boli.

Szukam najtanszej oferty na karte, ale z drobnymi (heh) zastrzezeniami:

1. Podstawowa sprawa, ktora chyba mocno ogranicza sensownosc uzytych tagow:
Z racji tego ze reszta rodziny jest w play, musi obowiazywac darmowe dzwonienie z play do tego operatora,

2. Nielimitowane rozmowy i smsy wszedzie + okolo 6GB/miesiac,

3. Przenosze jeden abonament (na bezterminowce, juz po okresie umowy), jeden numer na karte - oba w play,

4. Aktualnie place 30zl za abo i 25zl za karte play unlimited.

Czy jest szansa znalezc cos taniej, jakis pakiet, umowa 1+1 czy cokolwiek innego?
Jak pisalem punkt pierwszy jest priorytetowy, jesli rozmowy z play do nowego operatora nie beda darmowe (w ramach stanu darmowego), z automatu taki operator odpada.

#play #plus #tmobile #virginmobile #redbullmobile #orange #gsm #mobilevikings
  • 10
@Package: ale to plus, ten operator chyba nie wpisuje sie w punkt pierwszy o ktorym pisalem jako o priorytetowym.

Moze gwoli wyjanienia, spora czesc rodziny ma telefony na karte w play. Maja tam stan darmowy do play i (tutaj z mojej strony znak zapytania) chyba do wirtualnych operatorow opartych na siecii play.
Interesuja mnie przenosiny tylko i wylacznie do takiego operatora, do ktorego majac karte w play (stan darmowy czy jak
@Najkon: na necie mi az tak bardzo nie zalezy, obecnie mam te 6gb i wykorzystuje nie wiecej niz polowe.
Czyli w sumie ewentualny zysk to tylko i wylacznie przenosiny numeru z abo na unlimited czyli 5zl miesiecznie mniej.
Dzieki :)
@PurpleHaze: W Plush ABO możesz wybrać opcję na czas nieokreślony, gdzie obowiązuje jedynie 30 dniowy okres wypowiedzenia. Za 25 zł otrzymasz: rozmowy (w tym na numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y bez limitu oraz 10 GB na start, co oznacza, że im dłużej jesteś w sieci, tym większy pakiet masz do wykorzystania. Dodatkowo, jeśli oba przenoszone numery będą zarejestrowane na jeden PESEL, otrzymasz rabat 5 zł na każdy z nich. Jeżeli jesteś
@PurpleHaze: ja ostatnio przeniosłem numer z play na kartę do mobile vikings. narazie sprawdza się ok. oni chyba mają jakieś powiązania z play więc jest szansa na darmowe rozmowy play->mobile vikings
za 29zł dostaje nielimitowane rozmowy i smsy do wszytskich + 15GB
@PurpleHaze: No właśnie te umowy łączone są w porządku, na dwie osoby w Virgin Mobile wychodzi po 20 zł niecałe i na jednym numerze jest minuty bez limitu do wszystkich sieci i na stacjonarne, to samo sms i mms, 8 GB neta, a na drugim minuty do wszystkich sieci bez limitu, smsy i Internetu 3 GB
albo można za 19 zł po prostu wziąć tą opcję- minuty i smsy bez limitu