Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ech... mirki i mirabelki. Co robić? Jestem z dziewczyną 3 lata. Jest ładna i w ogóle. Ale przede wszystkim jest cudowna jeśli chodzi o charakter. Wypadły mi słowa jak opisać jej charakter... subtelny? Nie, to nie to... taka opiekuńcza, dobra.. coś w ten deseń. Nie imprezuje, nie pali, wypije jedynie na jakiejś imprezie zamknietej typu 18stka. Spotkać taką w tych czasach to jak wygrać 300 milionów w eurojackpot... to wszystko idzie w parze z wyglądem. ALE... na dłuzszą metę mnie to znudziło. Nie czuję tego czegoś juz do niej. Wdarła się taka nuuudna stabilizacja. Niby jest zajebista.. w weekend chcę jej powiedzieć ze to koniec. Osuszam właśnie 0.7 łychy, kończę paczkę szlugów i myślę nad tym... nie wiem jak wytrzymam jej zawód... jak wytrzymam to kiedy usiądę, ona obejmie mnie, da buziaka i spyta tym cudownym głosem "Co jest kochanie, dlaczego jesteś smutny?" a ja będę musiał powiedzieć ze to koniec...
:(
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: Z jednej strony bycie z kimś na siłę czy też z przyzwyczajenia to źle rozwiązanie a z drugiej strony nie zdziwię się jak odejdziesz od tej dziewczyny a potem znajdziesz sobie jakąś inną, taka bardziej rozrywkową, nieprzewidywalną i proporcjonalnie do tej przebojowosci nieempatyczną, księżniczkowatą i egoistyczną. I o ile na początku będzie super to po chwili i tak zatęsknisz za ex - za jej ciepłem, czułością i empatią.
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedy masz stabilny zwiazek z dziewczyna i zamiast urozmaicic go. Lozkiem, wypadami za granice/w gory/nad morze. Cos podlubac razem w hobby, znalezc jakies ciekawy eventy to gosc pisze ze pije 0.7 wodki z paczka fajek bo sie musi przygotowac na zerwanie z dziewczyna bo jest "nudno". xDDD

Gratuluje podejscia. Zostaw ja niech sobie znajdzie kogoś dojrzałego :D To cos co sie czuje do kogos to motylki i poznawanie siebie nawzajem.
iskra: Nawet nie wiesz jaki skarb stracisz. Mój rzucił mnie, żeby robić coś nowego, z innymi. Nie chciał już ze mną. Nie wiem, czy to przemyśał, uciął wwszystko nagle. Miał kogoś, kto byłby z nim na całe życie, w doli i niedoli, kochał najszczerszą, najpiękniejszą miłością. Nie wiem, czy taki dar można dodać od życia dwa razy. Możesz zatęsknić, ale ona wtedy będzie juz podniosiła się z kolan, być może da