Wpis z mikrobloga

Hej! Postanowiłem nagrać filmik, w którym przedstawiam Top 5 zapomnianych przez graczy krain - innymi słowy są to wyjątkowej urody tereny, których jednak już nie odwiedzamy. A jakie krainy najbardziej dla was zapadły w pamięci? Za którymi terenami najbardziej tęsknicie? Zapraszam do dyskusji :) Oczywiście jestem również ciekaw waszej opinii na temat filmiku - krytyka jak zawsze jest mile widziana :)

#worldofwarcraft #warcraft #blizzard #wow
ArgusYT - Hej! Postanowiłem nagrać filmik, w którym przedstawiam Top 5 zapomnianych p...
  • 5
Hmm nie byłbym taki pewien że te krainy są przez graczy "zapomniane". Robiłem ostatnio loremastera+explorera i w każdej z tych krain spotykałem innych graczy (Argent Dawn). A było to jeszcze przed 7.3.5 i allied races - teraz myślę że ludzie jeszcze chetniej leveluja alty robiąc questy w krainach. Ale co trzeba Blizzowi oddać to to, że krainy w WoW są zaprojektowane genialnie i każda oprócz świetnych widoków jest także ciekawą historią. Zwłaszcza
@vicher62: @poniedzialkowy_barszczyk: @ArgusYT: Jak ja nie lubię nagrandu (outland). Biła mnie po oczach kolorystyka. Alliance ma tam niezbyt ciekawe questy. Tak samo Eversong forest i okolice Shattrah w Draenorze - uciekałam w podskokach. Natomiast nie wiem, czy w wow są jakieś zapomniane krainy... Ja mam inne kryteria:

1. ulubione miasto, gdzie chciałabym mieszkać pod względem atmosfery (załóżmy na moment pokój między Alliance i Hordą, brak Króla Lichów )
@ArgusYT: Trochę późno, ale ja uwielbiam krainy z Pandarii, są zwyczajnie piękne szczególnie Vale of Eternal Blossoms i Jade forest. Poza nimi to Grizzly Hills Tol Barad i standardowe evelyn forest. Z miast to Stormwind uwielbiam, jest takie praktyczne i jednocześnie przypomina mi o latach świetności w wowie.