Wpis z mikrobloga

A mówcie co chcecie, ale dla mnie Prezes jest wyjątkowy, teraz z braku laku wszedłem sobie na magicala, potem na rafonixa i tak czuć sztucznością, że tego nie da się oglądać, za donejta by obciągneli, a widownia to same gimbusy. Nie to co u prezesa, gdzie wszystko jest naturalne, widać miłość Marlenki, On też ją w sumie kocha i to jest tak piękne, że aż chcę się oglądać. Potrafi siedzieć z widzami za darmo na su, nie ustawi celu i przez godzinę potrafi wpaść tylko 20 żetonów, bo robi to dla nas, nie dla hajsu, no dobra nie czepiajcie się, może pośrednio i dla kasy, ale to chyba oczywiste że każdy chcę trochę zarobić, a tworząc tak wartościowy content, pełen prawdziwego życia (miłość, złość, radość, smutek, upadki i wzloty) nie kalkuluje kiedy najlepiej odpalać strima, tak jak teraz go nie ma z nami wieczorem w weekend kiedy miałby najwięcej widzów, bo taki już #!$%@? jest, NATURALNY jak #testoviron a reszta to #!$%@? pedały i fałszywki jak #kruszwil Prezesie, jeżeli to czytasz to wiedz że dla mnie jesteś wielkim Polakiem, wielkie pozdro dla Ciebie.

#rafatus #patostreamy
  • 1