Wpis z mikrobloga

Jakby dziecko uczyło się chodzić z mentalnością przegrywa.

Ja #!$%@?, znowu upadłem

Nie będę chodzić, raczkowanie tez jest spoko

Wszyscy się ze mnie śmieją

Dlaczego rodzice nie dadzą mi spokojnie siedzieć w kojcu?

INNE uberdzieciaki juz chodza a ja poddziecko

to nie jest tak że każdy może wszystko

zdaje sobie sprawe ze swoich genetycznego #!$%@?

gdy upadłem na podworku przeszly mnie ciarki żenady i prąd społecznego linczu


#takaprawda #przegryw
I.....o - Jakby dziecko uczyło się chodzić z mentalnością przegrywa.
 Ja #!$%@?, znow...

źródło: comment_hO8g2FYYpBjGUhLzMjMtNdqUOJbpwJ9C.jpg

Pobierz
  • 41
@perm: Jeśli ktoś robiąc coś (np. szukając pracy, partnerki itd) poniesie określoną ilość porażek przy całkowitym braku sukcesu w tym działaniu to w końcu stwierdzi "#!$%@? nie robie", nie będzie próbował analizować swoich porażek, polepszać umiejętności itd. tylko się podda uznając, że dalsze działanie to strata czasu, bo tak się nie uda.
@MichaelProtein: "Badacze instalowali nad głowami grupy dzieci leżących w łóżeczku dwa typy zabawek. Zabawka pierwszego typu obracała się w odpowiednią stronę, gdy dziecko przekręcało główkę (np. w prawo). Zabawka drugiego typu obracała się niezależnie od ruchu główki dziecka. Po dwóch tygodniach dzieci z pierwszej grupy, z zabawkami pierwszego typu, nauczyły się sprawnego sterowania zabawką. Po tym czasie dzieci z drugiej grupy, używające dotychczas zabawek "niesterownych", dostały nowe zabawki pierwszego typu ("sterowne").
@HAL__9000: > - myślącego, dorosłego, świadomego człowieka z rozwiniętą psychiką odczuwającego multum emocji i zdającego sobie sprawę z wielu rzeczy

Porównanie osób z tagu #przegryw i słowa jakich użyłeś:
Dorosłego? Nie.
Świadomego? Nie.
Z rozwiniętą psychiką? Nie.
Zdającego sobie sprawę z wielu rzeczy? Nie sądzę.

- Jak ktoś nie bierze spraw w swoje ręce to nie jest dorosły i nie mówię tu o odnoszeniu milionowego sukcesu tylko ogarnianiu sobie życia po