Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakiego byście polecili #xiaomi tak do tysiąca (ale generalnie im taniej tym lepiej) kiedy najważniejsze jest dla mnie, żeby w średnio-ciężkim użytkowaniu (gier praktycznie wcale a jeśli już to jakieś uber-casualowe, głównie internet/mapy/fejs i użytkowe pierdoły typu Endo/Evernote/Pocket) chodził jak najpłynniej i bateria była możliwie najlepsza? To właściwie jedyne na czym mi zależy.

Mi A1 wydaje mi się na ten moment najciekawszy, a jako alternatywę traktuję Redmi Note 4 - za drugim przemawia bateria, za pierwszym czysty Andek. Bralibyście coś z tej dwójki czy coś innego? Czytałem też, że Redmi 5 ma mieć premierę pojutrze, ale nie wiem na ile realne jest, że on się szybko zmieści w tym przedziale cenowym, a telefon potrzebuję raczej na wcześniej niż później (w sensie, 2 tygodnie nie robią mi różnicy, ale 2 miesiące już tak).

#telefony #smartfon #pytanie
  • 10
@Tigro płynność super, zwłaszcza po aktualizacji do Oreo (żeby nie było -mam wersję z 4GB ramu). Bateria przyzwoita, bez kombinowania mam jeden dzień na ładowaniu, w tym około 7h SOT (net, YouTube, plus muza przez BT kilka godzin dziennie).
@NiepodlegleWybrzezeKlatkiSchodowej: A coś wyraźnie się pogorszyło? Czytałem o tych problemach związanych z updatem w przypadku pierwszych rolloutów w grudniu ubiegłego roku, ale podobno mniej więcej w połowie stycznia 2018 poszły już łatki i problemy związane z Oreo zniknęły. @panopticon zresztą zdaje się potwierdzać tę tezę, bo sam pisał, że płynność (bo tego dotyczyła większość narzekań na Oreo) super "zwłaszcza po aktualizacji do Oreo".
@Tigro: Mam Mi A1 jakies 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolony. Wszystko dziala super szybko i plynnie - mimo, ze uzywam 7.1.2. Ciezko mi sie wypowiedziec na temat baterii poniewaz czesto mam telefon podlaczony do ladowania, ale jak gdzies wychodze to % spadaja powoli. Trzeba wziac poprawke na to, ze ja nie korzystam z telefonu intensywnie, wrecz malo. Telefon, sms, poczta, reddita poprzegladam i to by bylo na tyle.
Nie update'owalem