Wpis z mikrobloga

@waluch: slyszalem dzisiaj opinie od absolwenta politechniki poznańskiej że studiować na utp to tak jak nie studiować i chciałem to jakoś zweryfikować. Planuję studiować zaocznie więc dla mnie lepiej dojeżdżać do Bydgoszczy niz poznania
@BrakWolnegoLoginu: Masz niską samoocenę jak słuchasz takich opinii. To student decyduje ile wyniesie i ile nauczy się na danej uczelni. Przecież taki będzie więcej wart niż typ co to ledwo się dostał do "prestiżowej" uczelni i zaliczał wszystko jak najmniejszym wysiłkiem wszystko od razu zapominając. Jeżeli pracodawca nie sprawdza rzeczywistych umiejętności i wiedzy kandydata, to nie jest dobrym pracodawcą. Tyle.
Różnica między dobrą, a "złą" uczelnią jest taka, że na tej
@BrakWolnegoLoginu: @FrasierCrane: Tak się z tobą Frasier nie do konca musze zgodzic :D ja sie dostalem do firmy gdzie chyba z 80% osob jest po utp, u mnie w teamie wszyscy, jest prawdą ze to nie przesądza o niczym, ale wiesz, jak na rozmowie sobie opowiadacie sytuacje ze studiow i rozmawiacie o wspolnych wykladowacach to tak troche inaczej patrzą tez
@BrakWolnegoLoginu: wszyscy odpowiadaja Ci w kontekscie pracy zawodowej po tym -to ja troche inaczej.
Pierwszy stopien zrobilem na Automatyce i Robotyce na Umk w Toruniu. Gdzies przed 3 rokiem zaczalem prace. W pewnym momencie zamarzylo mi sie dokulac do magistra wiec poszedlem na 2 stopien (zaocznie) wlasnie na MiBM w Bdg... coz to byla za porazka ... Zajecia z jakas babka ktora pokazywala na TV powiekszony obraz z mikroskopu i kazala