Wpis z mikrobloga

@Roniq: @Shmit: @Szyna1: ja mam maedykiem najmniejszy poziom, glownie dla tego ze medyk nie ma szans w bezposrednim starciu z szturmowcem i wsparciem. Medyk ma do wyboru same gowniane bronie, gdzie dwie sa z celownikiem optycznym a z tych dwuch tylko mandragn snajperski sie do czegos nadaje bo ma mniejszy odrzut. Jesli chodzi o m1907 SL przygwazdzajacy to daje rade ale ma durzy odrzut i celownik czesto po strzale
@JestemSzejkiem: Medyk ma szanse ze wsparciem oraz nawet ze szturmowcem (40 % szans) tylko trzeba umieć strzelać. Ma również fajne bronie np.RSC Zabijasz na dwa strzały do 70m, Federov, Farquhar hill. @Roniq Ja tego nie zauważyłem.Zdarzają się typy co nie podniosą,ale większość stara się podnieść @Shmit I tak ma być. Przeważnie ci którzy grają snajperem na krótko mają bronie w wersji piechoty.
@Ssslave: nie zagłębiam się w szczegóły tylko gram. Może jestem noobem, coś tam działam czasem lepiej czasem gorzej ale nie skupiam się na tym jaka muszę mieć odległość. Jaki masz nick w battlefieldzie ?
@Shmit stary mamy sie w znajomych od niedawna ale jeszcze nie mieliśmy okazji pograć. Już Ci tłumaczę czym jest sweetspot. To taki zakres karabinu gdzie zabijasz jednym strzalem w korpus. Np dla takiej Martini-Hennry sweet spot wynosi od 30-80m dla Smle mk3 40-75m.
Grając na takie dystanse zabijasz jednym strzałem. Trzeba się tego nauczyć i wyczuć.
@Ssslave: głównie gram tym, staram się walić heady ale nie zawsze wchodzą ( ͡º ͜ʖ͡º) w BadCompany2 grałem SV98 i leżał mi bardzo ten pistolet. Muszę spróbować te karabinki z końca listy, ale bez celownika ciężko się grało przez chwile jak grałem dzisiaj. Pewnie kwestia przyzwyczajenia. Ja generalnie dawno online nie grałem poza tym co teraz i trochę minie zanim się przyzwyczaję. Osobna sprawa ze może
Pobierz S.....t - @Ssslave: głównie gram tym, staram się walić heady ale nie zawsze wchodzą (...
źródło: comment_4xbYBpfdD5jjpqPQloap6HmwS5j5NGK2.jpg
@Ssslave: dla snajpienia lubię ta mapę gdzie na statku się respisz i po płazy do góry biegniesz. Fajnie się gra snajperem. Ze statku, zza kamieni a późnej na górkach fragi się trzaska. Dla oderwania ta nowa mapa gdzie jest dużo pływających, czasami fajnie torpedami sie szaleje. Pustynia jest spoko i już byłem nawet pierwszy na liście w wynikach (grałem snajperem). Ja taki niedzielny gracz, nawet Vietnamu nie ograłem nie mówiąc już