Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Moty:
Z ciekawości pytam, bo o ile część argumentacji rozumiem, o tyle naciski na strzelanie do wilków wydają mi się sprzeczne z tym co piszesz. Wilków nie mamy za dużo, wilki jednak nie są w 1/10 takim problemem dla małych zwierząt jak lisy (a jedzą też duże zwierzęta, których mamy relatywnie dużo).
Czy to tak, że akurat tacy, co chcą strzelać też do wilków rzeczywiście są głupi?

Ogólnie sam mam zarzuty,
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: ja nie jestem myśliwym, a też zauważyłem że nie masz zielonego pojęcia o temacie, tylko powtarzasz przypadkowe hasełka z materiałów przewijających się przez wykop i mirko. Nie szufladkuj tak zaraz wszelkiej krytyki tylko dlatego że nie możesz jej podjąć.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny humanitarne zabijanie? ha!
A jakby na wojnach zabijało się "humanitarnie", to też byś je popierał, bo w sumie czemu by nie? Zamiast rozszarpac granatem, to można wsadzić do komory gazowej, tak humanitarnie.


Albo o, humanitarne gwałty! Też dobre.
  • Odpowiedz
@harpiowata: wow, co Ty z tym Hitlerem? :D

Tak, na wojnie też jest takie pojęcie - przez to nie ostrzeliwuje się szpitali i nie używa się gazów bojowych. To się nazywa "Konwencje Genewskie": https://pl.wikipedia.org/wiki/Konwencje_genewskie

@pawel-niczyporek: Możesz zastąpić dowolne mięso roślinnym odpowiednikiem i być zdrowym. Ergo zabijanie zwierząt w hodowli to zabijanie dla przyjemności, bo komuś się tego nie chce / lubi smak mięsa.
  • Odpowiedz