Wpis z mikrobloga

Daj +, mini konkursy. możesz być w mojej nowej gierce (space shooter), aktualizacja do Mirkowania:
#donislawdev <--- obserwuj.
1. Wśród osób, które zaplusują ten wpis, wylosuję 1-3 osoby, które będą mogły wybrać własną nazwę dla jednej z postaci w grze (postać na planecie), dodatkowo, 1-3 osoby, będą mogły wybrać własną nazwę medalu.
2. Jeśli ten wpis zdobędzie >= 500 plusów, to wydam też dodatkowo aktualizacje do Mirkowania (zbieram atencję( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Jeśli zaś chodzi o moją najnowszą grę (space shooter), to tutaj jest lista zmian od ostatniego wpisu:
- Dodano kolejną część fabuły + nowych bossów (tutaj też dodatkowo gracz odblokowuje nowy statek).
- Poprawiono działanie asteroid, skrypt spawnowania asteroid
- Dodano wielkie asteroidy
- Dodano nowe zadania poboczne
- Dodano przycisk "share" + usprawniono działanie trybu "endless"
- Kolejna porcja balansu
- Coś pewnie jeszcze, ale nie pamiętam, teraz robię ostatnią walkę z bossem (będzie z nim parę walk) i zakończenie fabuły, mało czasu mam, dlatego wszystko troszkę wolno idzie + parę spraw marketingowych i organizacyjnych muszę załatwić.

Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Lista <--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.

Facebook <-- Obserwuj:-}
Twitter

Jeśli ktoś chce nadal dołączyć do testów (Android, GMAIL TYLKO) mojej najnowszej gierki (space shooter), to proszę wypełnić ten formularz + obserwować mój tag/listę (zaproszenia do bety wysyłam seriami, więc możliwe, iż trzeba będzie troszkę poczekać). Może troszkę minąć, nim się odbędą testy, jeszcze troszkę rzeczy jest do zrobienia, a czasu nie mam zbytnio:
Beta Testy

Tutaj taka ciekawostka, @piespromil będzie miał w mojej gierce własną planetę (koty będą się do niego modlić ;p). A i nawet Michau jest w grze (jako wielki śmieszek).

*Oczywiście jeśli chodzi o nazwę, to zastrzegam sobie prawo do odrzucenia nazwy, śmieszki mogą być.

Jak ktoś nie grał w gierce o Mirko/Wykopie to zapraszam:

Jak ktoś jeszcze nie grał w gierkę, to zapraszam:
Android
Amazon Store
Online <-- Grać tylko na Firefox, Chrome ma bug w sobie i nie działa zapis tekstowy, używać zapisu tekstowego(normalny może nie zadziałać, bezpieczeństwo przeglądarek).

#mirkowaniegra #donislawdev #donislawmirkowanieclicker #gryandroid #android
DonislawDev - Daj +, mini konkursy. możesz być w mojej nowej gierce (space shooter), ...

źródło: comment_l9PQCe910mXAJYLyX1PX6afwL46TWI4N.gif

Pobierz
  • 10
@DonislawDev JUHUU FAWAJ TEGO SZUTERA (°° (°° (°° (°° (°° (°°