Wpis z mikrobloga

W tym roku postanowiłem nie wyjeżdzać na żadne all ekskiuzmi. W te wakacje nie będę pił na umór rozcienczonego whisky, nie nałoże sobie góry jedzenia, której nie zjem i ogólnie ominie mnie ta cała egzotyczna przygoda w Szarm el szejk czy innym kurorcie. W tym roku postanowiłem zwiedzać POLSKĘ. Wsiadam w samochód, biorę żonę i przez 2 tygodnie zjeżdzamy Polskę wzdłuż i wszerz. Taki jest plan. Potrzebuję pomocy przy planowaniu trasy. Jakie miejsca w Polsce polecacie, które obowiązkowo trzeba zobaczyć w naszym pięknym kraju (zakładając, że nic nie widzieliśmy i nawet takie miejsca jak Wawel są nam nieznane. Z wyłaczeniem Wrocławia bo tu mieszkamy.)? Ze wskazanych przez Was miejsc utworzę wykopową mapę turystyczną Polski.
#polska #turystyka #zwiedzajzwykopem #podroze #podrozujzwykopem
Pobierz osobodobanakanapotapczanie - W tym roku postanowiłem nie wyjeżdzać na żadne all ekski...
źródło: comment_tQbIoHOEfoHQ5O40tYkiTVU4WOLN61Hi.jpg
  • 9
@osobodobanakanapotapczanie to polecam Ci podzielić te odkrywanie na 2 lata. W pierwsze 2 tygodnie na spokojnie zjedziecie sobie południe i wschodnią ścianę Polski. Może nawet dojedziecie do Trójmiasta. Nie ma co lecieć, zdążycie się tak nacieszyć widokami :) mam gotowy plan tylko na Wschodnią Polskę w 2 tygodnie, na pewno z niego coś wybierzecie, ale szybciej tego robić nie polecam, chyba że lubicie pędzić.