Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, mam dylemat, który być może już się przewijał, mianowicie czy jeśli nie mam jakiegoś super - duper tv, tylko zwykły full hd bez hdr i innych bajerów to czy warto kupować ps4 w wersji pro czy lepiej przyoszczędzić kilka stów i kupić zwykłego albo slima? Może ktoś z własnego doświadczenia się wypowie (oczywiście bez doświadczenia tez może) A i może gdzie warto się zaopatrzyć w sprzęt? Lepiej nowy czy spokojnie można brać używkę? #kiciochpyta #ps4 czy #ps4pro
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@woojas nowy soft 5.50 na PS4 pro daje supersampling i gry wyglądają ładniej w full HD. PS4 pro to same plusy i jeden mega minus. Jest głośno ;p
  • Odpowiedz
  • 1
@woojas bierz PS4 pro. Więcej fps, lepsza grafika, multisampling (wszystko zależy od gry) się teraz pojawił w becie oprogramowania. Mam. PS4 Pro na zwykłym tv i sobie chwalę.
  • Odpowiedz
@woojas: to już widzisz że wykopowi eksperci wydali wyrok ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma co cebulić, jak się bawić to się bawić, może jutro dostaniesz tv 4k w spadku po wujku z Sosnowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@woojas jeśli masz pieniądze to nie ma sensu oszczędzać na slim, podejrzewam że coraz więcej gier które dopiero wyjdą będą wspierały pro, a jeżeli za tym idzie lepsza jakość grania no to chyba warto?
  • Odpowiedz
  • 1
@kibellos: też szukałem w necie ale stwierdziłem że zapytam największą społeczność ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i co powiedzieli na elektrodzie? ;)

bierz pro
  • Odpowiedz