Wpis z mikrobloga

@krave: A co ja #!$%@? tyłem jeżdżę, że kot ma wylądować na tylnej szybie? XD Jak leży przy przedniej i zachamuję awaryjnie to się na niej zatrzyma, a myślę, że przy 10 centymetrowym posuwie nie nabierze takiej prędkości, żeby mu się coś stało, różowa zanim coś powiesz to się dwa razy zastanów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 6
@Trusky92 jak łazi po całym aucie to równie dobrze może polecieć z tyłu na przód, pasuje?
I odczep się od paska bo ten argument jest z dupy.
  • Odpowiedz
  • 16
@Trusky92 gratuluję głupoty. Kwestia czasu na wypadek. Kot nagle dostanie głupawki, skoczy gdzieś w stronę kierowcy i gotowe.
  • Odpowiedz
  • 15
@Trusky92 Nie jest to zbyt mądre. Kot może się czegoś wystarczyć, uciec Ci pod nogi i uniemożliwić na przykład awaryjne hamowanie. Poza tym, nogi wspolpasazerki też spoko wyglądają wyłożone na deskę. Dopóki w coś nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Trusky92 jak jeżdżę z psem (mały szczur) to, gdy znudzi mu się płacz i skomlenie to kładzie się, ofc musi siedzieć na miejscu pasażera obok kierowcy, a nie daj ktoś tam mu siadzie xD lament jak nie wiem co, musi siedzieć i basta :D, a gdy usłyszy tylko dźwięk ręcznego to dostaje padaki i nie zdążę wyjąć kluczyków ze stacyjki, a on już na moich nogach przy drzwiach
  • Odpowiedz