Wpis z mikrobloga

@Cyfranek: Bardzo prawdopodobne, ale nawet najbardziej mogąca przypasowac nam nacja z dotychczas wymienianych czyli nepalczycy to ledwie garstka potrzeb, a hindusów brałem głównie ze względu że nie są muzułmanami, a ich kraj nie jest sąsiadem Polski z burzliwą obopólną historią.
@szczebrzeszyn09: Zobaczymy jak się ten temat może rozwinąc. Narazie tylko czytam, że ludzie wręcz domagają się powrotów naszych z zagranicy w odpowiedzi na propozycje kolejnych imigrantów. Jak mawiał klasyk we will see what time will tell ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kopalina: No i oto mi chodziło, czyli wykopkowe opinie na ten temat. P.S A ukraińcy podobno rzucają osrany papier do wiadra na śmieci( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡ ͜ʖ ͡)
@kopalina: A poza tym badam możliwości zastąpienia narodu, którego delikatnie mówiąc nie darzę ani szacunkiem ani zaufaniem. Tym bardziej że dzisiaj na wschodniku Rozenko wciąż domaga się aby odbudowac upaińskie pomniki. Brak mi słów na te kure.stwo i dlatego wolę neutralnych hindusów(lub bardziej naszych z Brazylii), gdyż nie uważam sie za rasistę mimo moich większościowo prawicowych poglądów.
@Lukaas: Z żywiołu ukraińskiego nie będzie Polaków, poza wyjątkami. W RPA mordują farmerów, a w Wenezueli panuje komunizm. Powinniśmy organizować dla tamtejszej młodzieży stypendia i zachęcać ich do studiowania u nas w kraju. A w ogniskach zapalnych (wojny) szukać potencjalnych nowych obywateli, ale takich naprawdę potrzebujących, szukających dachu nad głową idących w tysiącach. Oczywiście nie mogą być obcy kulturowo, a pod żadnym pozorem nie mogą to być muzułmanie.
Mamy zły prognostyk