Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja.
Wystawiłam sobie na sprzedaż na #olx klatkę po szczurkach. I wtedy się zaczęło... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciągłe telefony z numerów zastrzeżonych. W słuchawce głos dzieciaków. Chwilami bywało zabawnie, bo próbowali udawać swoich rodziców, były też akty przemocy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)



I tym podobne ( )

Raz nawet podstawiłam moją córkę lvl 8, ale niestety złapała zwiechę i nie było rozmowy (,)

Uciążliwe zaczęło się robić, gdy te telefony zaczęły się powtarzać coraz częściej. Dzwonili nawet po 22, a to jest MÓJ czas i moje święte prawo do odpoczynku. Na ich nieszczęście, byli na tyle głupi, żeby przestać anonimizować numery. ( ͡º ͜ʖ͡º)

INBA JESTĘ DETEKTYWĘ! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

- Wchodzę więc na #fb
- Wstukuję ostatni numer
- O proszzzz, Wiktor K.
- Wpisuję drugi
- Bartek Jakiśtam (ale w profilu zdjęcia brak, sensownych znajomych za bardzo też niet) ()
- To wróćmy może do Wiktora :)
- Znajomi...
- Chyba tate, ale nie wiem
- Dziędobry bla bla... ¯\(ツ)_/¯

W międzyczasie SMS

No i chyba dzieciak przez pewien czas telefonu na oczy nie zobaczy... Niech się nauczy, do czego służy. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Ehh #dzieciaki #glupiezabawy #anonimowoscwsieci

No i chyba takie trochę #januszeolx ¯\
(ツ)_/¯

I taki morał na koniec, drogie dzieci...

catch - Taka sytuacja.
Wystawiłam sobie na sprzedaż na #olx klatkę po szczurkach. I ...

źródło: comment_vewa6Bsz3l8yv37tWKFzKChvR7ptOFvT.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@Veloce: @KolorBezKoloru: Przed sekundą dzwonił do mnie tata Wiktora. Bardzo sympatyczny gość :D Mówi, że lubi ich tam zamiatać. Podobno chłopaki przesiadują w skateparku i się nudzą. Do niego też ktoś wydzwaniał i robił głupie żarty, więc tam poszedł i przy nich oddzwonił... I nie zgadniecie co się stało? xD

A Wiktor podobno dostał wstępny ochrzan i jeszcze pyskuje ( )
catch - @Veloce: @KolorBezKoloru: Przed sekundą dzwonił do mnie tata Wiktora. Bardzo ...

źródło: comment_Bw81zlWrjQJlraa7IxcICPR8V9Y0vAPx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Veloce: Tak było! :D

W sumie to dzieciaki poprawiły mi humor, jak już wpadłam na to jak to ugryźć (omg, serio, czemu mi to tyle zajęło? xD) ( )
  • Odpowiedz
@catch: może i poprawiły humor, ale jakie te gowniaki musza byc nieznośne dla rówieśników... zapewne takie „cwaniaki podstawówki”
  • Odpowiedz