Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że mam taki hit że chyba trudno będzie go przebić ... Koleś wskoczył na 1. Miejsce w rankingu duren roku. Zdystansowal wszystkich.

Koleś dusi temat od ponad Mc żebyśmy się spotkali na kawę. Trochę trwało bo akurat byłam na dłużej poza miastem.

No i dziś kontakt... i pada propozycja spotkania : kawa jutro w jednej z galerii handlowych. Więc piszę że to raczej nie mój klimat czemu takie miejsce... Place za siebie więc nie musi się obawiać. A koleś mi pisze ze on jutro tam pracuje w jednym ze sklepów... Więc pytam to jak on sobie tą kawę wyobraża jak pracuje?
-jak to jak? żebym wpadła to zrobi kawę na zapleczu i sobie pogadamy... A wypić to możemy nawet na salonie...

Dodam że pan ma 37 lat, a w opisie twierdzi że skończył szkole medyczna...

Seksy na zapleczu nie były w zamyśle bo nie na tinder się poznalismy(inna apka ).

Brak słów. Nie tylko na tinder można trafić pomysłowych dobromirów.

#tinder
  • 18
@PanDarcy:

Nie no super szansa życia, on +35, ja +35 I mam wpaść na zaplecze na kawę rozpuszczalna między jednym klientem a drugim...

To naprawdę wróży świetnie na przyszłość... Jak kawa na zapleczu to nie chce myśleć co dalej by się działo.
Po pierwsze, nie wiesz jak to zaplecze wygląda. Może ma warunki, żeby w cywilizowany sposób wypić z kimś kawę i pogadać w ciszy i spokoju.
Po drugie, wspomniałaś coś o salonie, więc jak masz wątpliwości, to możesz z nim pociągnąć ten wątek.