Wpis z mikrobloga

#masaz #fizjoterapia #fizjoterapeuta #massage #nfz #zdrowie #bark #rzeszow
Mireczki miałem kiedyś stan zapalny barku, po czym miałem przez tydzień rehabilitację (masaże i prądy)
Ale kontuzja mi wróciła i łapię mnie raz na jakiś czas, dodam, że ćwiczę na siłowni i sztuki walki, więc mam je trochę obciążone. Podpowie ktoś, czy można udać się na NFZ do jakiegoś Rehabilitanta? jeżeli nie, to gdzie tanio w Rzeszowie wyleczę ten bark?
  • 5
@momo94: dziękuję za radę, na tą chwile na NFZ udało mi się zrobić tylko skan kości barkowej, skierowanie do ordynatora, dodatkowo udało mi się przeskoczyć miesięczny czas oczekiwania na spotkanie z ordynatorem, który przypisał mi leki przeciwbólowe i skierowanie do fizjoterapeuty i proponował pójść prywatnie. Podsumowując nie warto było tracić czasu na to całe NFZ....
@3330235: Lepiej zapłacić komuś kto zna się na Terapii Manulanej. Fizjoterapeuta powinien Cię zbadac i poszukać przyczyny takiego stanu rzeczy, a zrobi to dużo lepiej niż ktokolwiek w NFZ. Nie znam osobiście żadnego fizjo z Rzeszowa, którego mogłabym doradzić, ale jak znajdziesz jakiegoś dobrego, to na pewno będzie wart swoich umiejętności i Ci pomoze :)