Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem czy macie podobnie jak ja. Ostatnio kupilem nowego kompa za 5k, mozna powiedziec #pcmasterrace czekacie potem, az bedzie weekend żeby ogrywac te wszustkie fajne tytuły, bo w tygodniu tyrka i malo czasu. Przychodzi weekend idplacie te super gry i gracie max pół h - godzine i z nudow wyłączacie. 24 lvl here. Moze to kwestia juz wieku lubvgranie strscilo ta sama magie co kiedys, ze odpalalo sie w piątek po szkole gierke i wylaczalo w niedziele w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°) owszsem niektore wciagaja na dluzej ale niestety mowie tylko o kilku tytulach i to pokroju league of legends xD
#pytanie #gry
  • 165
@Riczler: Grasz w złe gry, mam to samo jak staram się ruszyć jakieś nowe popularne produkcje AAA. Te gry nie są robione czysto pod gameplay, a pod tzw. "filmowość", żeby typowy janusz co w niedziele pogra sobie godzinę na konsoli mógł być zadowolony i powiedzieć "łooo grażyna ta gra jest taka prawdziwa, że można ją pomylić z prawdziwością". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisane w prześmiewczym tonie, ale
@Riczler: ja jakiś czas temu kupiłem specjalnie gtx pod wiedźmina. Pograłem w niego jakąś godzinę. Gra jest fajna No ale nie chce mi się. Natomiast karta przydaje się do elite dangerous :3. A do mojej odwiecznej zajawki - muda Arkadia karta graficzna prawie że nie jest wymagana ;)