Wpis z mikrobloga

Mirki co sądzicie? Legitnie? Cena chyba ok. Właśnie na coś takiego mniej więcej poluję. Myślicie, że po założeniu skórzanego paska da radę do garnituru? Jestem zegarkowym noobem, więc bądźcie wyrozumiali :)
https://www.ebay.pl/itm/SEIKO-SARB035-Mechanical-Automatic-White-Dial-Mens-Wrist-Watch-UK-TAX-FREE/282150576017?_trkparms=5079%3A5000016320

#zegarki #seiko nie zabijcie za #watchboners ale chcę poznać Waszą opinię
Pobierz koniecswiatajestbliski - Mirki co sądzicie? Legitnie? Cena chyba ok. Właśnie na coś t...
źródło: comment_pFcOY8zIVeDtorEyPFJ9UPA4GuVcalVn.jpg
  • 15
Bardzo legitnie:
1) Adres firmy Hong-Kong
2) Cena na zdjęciu na matce to zapewne 45000 JPY a zatem w przeliczeniu 1400 zł+ gdy cena na zamówieniu to 1100 zł.
3) Zdjęcia nie są oryginalne
4) Gwarancja na rok, powinno być minimum 2 lub 3 lata
5) Jakaś ściema w nazwie o braku VAT
6*) Tu nie jestem pewny, ale nie wiem czy czasem gdy ktoś się przyczepi dowali cło.
A i sprzedane 466 zegarków... Z tego co się orientuję przepisy wymagają aby mieć towar na magazynie w momencie wystawiania do sprzedaży, jeżeli gość zamroził 500 tysięcy w 1 model zegarka to jest to dziwne. W takim hurcie to tylko podróbami się handluje.
Bardzo legitnie:

1) Adres firmy Hong-Kong

2) Cena na zdjęciu na matce to zapewne 45000 JPY a zatem w przeliczeniu 1400 zł+ gdy cena na zamówieniu to 1100 zł.

3) Zdjęcia nie są oryginalne

4) Gwarancja na rok, powinno być minimum 2 lub 3 lata

5) Jakaś ściema w nazwie o braku VAT

6*) Tu nie jestem pewny, ale nie wiem czy czasem gdy ktoś się przyczepi dowali cło.


@Operator21: Czemu