Wpis z mikrobloga

Na anonimowych jakas rozowa sapala wczoraj, ze mezczyzni oczekuja kobiet z pasja a sami jej nie maja. Ja widze zupelnie co innego, to rozowe i broniace je rycerzyki ciagle pisza o pasji. I oczywiscie to musi byc cos super, nie granie, nie ogladanie, to musi byc wyjatkowe... To moze wyjasnijcie mi co powinno byc nasza pasja? Bo ja rozumuje to jako cos co sprawia mi przyjemnosc czyli granie i ogladanie.
#tfwnogf #rozowepaski
  • 18
@wyjde_z_przegrywu: historia, polityka, filozofia, matematyka (znam człowieka który pasjonuje sie matmą) ale tu bardziej chodzi nie o to czym sie interesujesz a jak. Tzn jak ktoś jara sie historią i ma ogromną wiedzę na ten temat, czyta, ogląda, jeździ na jakieś wykłady, wystawy, rekonstrukcje itd to ma Props choćby laska nie ogarniała historii ale jej sie podoba to że on jest w cos zaangażowany potężnie, że ma swoje ciekawe zycie, że
@Eskimos_Stanislaw: te trzy pierwsze w pewien sposob lacza sie z graniem, czytaniem czy ogladaniem. Ich wplyw bowiem jest widoczny w grach, filmach czy ksiazkach. A ja o grach czy filmach mam wielka wiedze, z reszta o historii, polityce czy filozofii rowniez
@wyjde_z_przegrywu: Bo mylisz dwie rzeczy. To, co lubisz w wolnym czasie niekoniecznie oznacza, że się czymś interesujesz. Na przykład ja lubię oglądać filmy, co nie znaczy, że się nimi pasjonuję. Nie mam wiedzy na temat nagród, nie znam wszystkich kategorii, w jakich przyznaje się Oscary, nie wiem, który reżyser lat '60 w Czechosłowacji kręcił ciekawe filmy. ;)