Wpis z mikrobloga

@jig_ witam w klubie, identyczna sytuacja u mnie. 3 miesiące w szpitalu - diagnoza nagła gluchota. Załatw sobie dobry aparat słuchowy jeżeli nie przejdzie bo ten pisk potrafi zniszczyć człowieka. 6 lat non stop, nie polecam i trzymaj się Mirku
@jig_: diagnoza u nas z takimi brakami, paaanie, mnie jak straciłem przytomność to od razu zdiagnozowali jako padaczke alkoholową, a potem na twarzy był tylko wyraz bezradności i zdziwienia, jak przyszły badania i 0 alko ani narkotyków
@jig_: Mój tata miał kiedyś coś podobnego, nagle stracił słuch w jednym uchu. Normalnie nie poszedłby z tym do lekarza, bo myślał, że samo przejdzie, myślał, że jakieś przeziębienie czy coś w tym stylu, ale akurat był zarejestrowany do rodzinnego, bo co miesiąc musi iść po receptę po tabletki, a trochę ich bierze na różne schorzenia, więc przy okazji powiedział o tym, że nie słyszy. Lekarka od razu dała mu skierowanie
@jig_: poczytaj o takim czymś jak nerwiak nerwu słuchowego, niezłośliwy guz mózgu, który daje podobne objawy. Może być to kolejny punkt zaczepienia przy poszukiwaniu diagnozy.

Oczywiście zdrówka życzę i całkiem innego, "lajtowego" rozwiązania problemu.
Napisz z czasem jak tam zdrowie.
@jig_: Napisz do mnie pw jak dalej nie wiedzą w jakim kierunku iść. Miałem kiedyś podobną sytuację, uderzyłem się w głowę i w ciągu kilku godzin ogłuchłem jednostronnie. Gdyby nie szybkie podanie sterydów to mogłoby się skończyć trwałą utratą słuchu na jedną stronę. Jutro w razie czego mogę odszukać moja dokumentację
@jig_: @jacek_krowi_placek @anonimowy_kot hej Panowie? i coś może się u Was zmieniło? dziewczyna ma podobnie. Sterydy + kroplówka... plus komora hiperbaryczna. Dziś miała mieć osiemnastą komorę, ale miała pogorszenie i rano obudziła ją "wirówka". Macie może jakieś tipy / coś Wam się udało naprawić / poprawić? Może jakieś sposoby na "zawroty głowy"?