Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, znowu odjechałem. Zamiast grać normalnie, robić misje i zjadać złom z dwemerowych maszynek, zabrałem się za CS'a. Pierwszy raz w życiu, choć to nie pierwsza modyfikowana przeze mnie gra. Ściągnąłem sobie mody dodające nowe rasy, niestety postać nie wydaje z siebie dźwięków, postanowiłem to naprawić. Pogrzebalem w swojej bibliotece dźwięków (chce ktoś okrzyki po węgiersku?), wybrałem nadające się, przekonwertowalem na odpowiedni format, zmienilem nazwy, umieściłem w nowym folderze w grze. Odpaliłem CS'a, odnalazłem listę, podpatrzylem jak to ma wyglądać, wpisałem teksty, które powinny się pojawiać i powiazalem to z wybraną rasą. Zapisałem, włączyłem grę, zaznaczylem plik. Stworzyłem postać tej rasy. Uzbroilem i w jaskini umieściłem wlasne kopie. Stoją sobie te głupki, teksty się wyświetlają, czyli coś tam marudza sobie pod nosem. Zaatakowalem i niby obrzucaja mnie obelgami, tylko że NIC NIE SŁYCHAĆ xD Znalazłem jakąś stronę, gdzie jest opisane jak dodać głosy do nowej rasy, ale chodzi o istniejące już w grze dźwięki. Wie ktoś jak dodać nowe? Może jest gdzieś lista plików i trzeba dopisać? ))¯_(ツ)_/¯
#morrowind #modowanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Jendrej Teraz w pracy jestem, ale podpowiem, że gra Twierdza i Twierdza: Krzyżowiec zostały wydane w kilku językach, wersje demo zawierają wszystkie dźwięki potrzebne do gry ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz