Wpis z mikrobloga

trochę sram postami ale ciul z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grykomputerowe #gry #pudelkaboners #chwalesie

Kupuje ktoś jeszcze gry w wersjach pudełkowych? Osobiście zawsze kiedy mam możliwość to kupuje edycje pudełkową. Sprzedaż elektroniczna min. na Steame czy Orginie wyparła sprzedaż fizyczną gier głównie ze względu na dostępność i szybkość transakcji. większość gier na obrazku to są jakieś gierki >10zł jakie dostawałem za gówniaka.
no lubię się pogapić na pudełko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MorenkaKnight - trochę sram postami ale ciul z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grykomputerowe #gry ...

źródło: comment_cOrwWtFylBcq1ac2cPv1kBpMDaNwis2E.jpg

Pobierz
  • 22
@MorenkaKnight: Ja sobie kolekcjonuję starsze RPG i ogólnie gry, w które się zagrywałem za gówniaka. Przy czym mam wersję fizyczną, jeżeli działa ona niezależnie od usług sieciowych typu Steam czy GOG. Jedyne gry, które jest sens kupować obecnie na płytach to te na konsole (chociaż i tak bez patchy day one się nie obejdzie). Nowe na PC też się zdarza, ale tylko dlatego, że jest taniej niż na Steam :D
@MorenkaKnight: No faktycznie są gry, które można dostać w pudle i mają język polski,ale o jakich starych tytułach mówimy. Dobrze wiesz, że ostatnio to do pudełka DVD wrzucają klucz i nara. Ale starsze tytuły uwielbiam mieć na płycie. Najlepiej jak jest wersja premierowa z instrukcjami itp. Wszystkie najlepsze stare RPGi mam praktycznie na płycie wolnej od Steam więc jakby padł to jestem zabezpieczony :D (chociaż prędzej chyba dostaną tego cholernego grzyba,
@MorenkaKnight: Kupuję tak i tak, ale wole w pudelkach. Ogólnie jeśli chodzi o ceny to "cyfrowa rewolucja" to trochę syf, bo miało być dużo taniej niż pudełka, z książkami to samo, a często premierowo cyfrowa wersja jest w tej samej cenie lub droższa.