Wpis z mikrobloga

@Kardig: Widac że OG czy NaVi nie stać na bilety premium dla swoich zawodników. Notail siedział wysoko po prawej stronie(jego kamera zlapala). Osobiście nie wybieram na żaden turniej organizowany przez ESL, zajeżdża pazernoscia i słabym zorganizowaniem. Może w nocy napiszę wiecej bo nie opłaca mi się kłaść spać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Osobiście nie wybieram na żaden turniej organizowany przez ESL, zajeżdża pazernoscia i słabym zorganizowaniem.


@Unbeliev: No trochę. Nie trudno to zauważyć.
Ale bez płacenia można się przejść. Po za tym 60 zł nie majątek

Notail siedział wysoko po prawej stronie(jego kamera zlapala).


@Unbeliev: Wiem. Z tego co widziałem na poprzednich eventach, to on lubi siedzieć w takich miejscach, by go nie było widać.
  • Odpowiedz
@Kardig: W sobotę ok 6 godziny widziałem kolejkę na free wejscie około 50 osob, na płatne o 6 nikogo nie było. Ok 7:30 zaczynali się zbierać ludzie na płatne wejście. Dopiero ok 9:30 zrobiła się kolejka może na 150 osob? Dzisiaj przyjechaliśmy z kumplami ok 10, płatne wejście nie było kolejki, a free wejście kolega wszedł od razu. Prawda jest taka, że bilety nie były potrzebne dziś, a i wczoraj tragedii
  • Odpowiedz
@Markizek: Kolejka w sobotę pewnie była, bo ludzie spodziewali się większego tłumu, a że to nie IEM, to ludzi było mniej (w szczególności gimbów, ale i tak jak przyszedłem to kilku darło mordę)
  • Odpowiedz
@Unbeliev: Tylko w Polsce ESL wypada słabo. Co do Hamburga wszyscy pisza ze to istna perfekcja, niezapomniane przeżycia. Ja potwierdzam, ESL Hamburg był idealny. I dużo lepszy niz Katowice.
  • Odpowiedz
@xan69: Chciałem poprawić, że chodzi mi o ich eventy w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szkoda że nie podpięli tego pod PGL w Krakowie. Lepiej to wygląda i nawet byłbym skłonny dopłacić, aby móc pojawić się na czymś lepiej zrobionym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz