Wpis z mikrobloga

Aktualna analiza kursu Bitcoin:
Obecnie cena znajduje się na bardzo ważnym poziomie. Jego przebicie może otworzyć drogę do 6000$ (na wykresie zaznaczyłem, że poniżej zaznaczonego poziomu nie ma żadnego innego który może zatrzymać spadek ceny).
W okolicach 6000$ znajduje się poziom, na który cena już zareagowała jakiś czas temu. Reakcję tę opisałem na wykresie.

Więcej na naszym profilu TradingView!
https://pl.tradingview.com/chart/BTCUSD/Mul0F3qV/

Pozdrawiamy!
Zespół dgtmarket.com

#bitcoin #kryptowaluty #kursbitcoin
dgtmarket - Aktualna analiza kursu Bitcoin:
Obecnie cena znajduje się na bardzo ważn...

źródło: comment_Jshq1ioPfd5mGydRjYXbJbtdQZ9a05BJ.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@demonoman: Ależ analiza jest jak najbardziej aktualna, wystarczy przeczytać do końca i m.in. ten fragment: "Jeżeli chodzi o kupno, to chciałbym zobaczyć zdecydowany ruch ceny w górę (zostawiający za sobą poziomy z niezrealizowanymi zleceniami kupna) przebijający poziom ~10 000$. Póki co jestem sceptyczny jeżeli chodzi o wzrosty. "

Na razie zatrzymaliśmy się w okolicach 10330 USD na Bitfinex, co dla nas jeszcze nie jest takim sygnałem :) Pozdrawiamy!
  • Odpowiedz
@demonoman: @dgtmarket: Dlatego analizy wykresów kryptowalut nie mają najmniejszego sensu. Giełda działa inaczej, krypto inaczej. Zanim zdążysz odpalić painta wszystko może się zmienić, a to przez pompgrupy, a to przez różne newsy lub ustawy. Może nawet rozmowy grubych ryb. Tego na pewno wykresy nie przewidują.
Na giełdach to działa, bo są tak duże, że pojedyncze informacje* lub ludzie za dużo nie zmienią.
*Jasne, tu są wyjątki.
  • Odpowiedz
@dgtmarket: Nie obraź się , ale poziom wsparcia który podajesz jest w przedziale 8300-9469 co daje aż 14% co jest dość sporym rozmachem nawet jak na ruchy bitcoina. W tym przedziale można spokojnie wyznaczyć bardzie dokładne poziomy wsparcia
  • Odpowiedz
Dlatego analizy wykresów kryptowalut nie mają najmniejszego sensu. Giełda działa inaczej, krypto inaczej.


@Manymouse: Ale wiesz, że możesz przełączyć timeframe z 30 minut na 240, a nawet 1D czy 1W? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

różne newsy lub ustawy


Nie wiem, jak długo obserwujesz to środowisko, ale po mniej więcej trzech miesiącach powinieneś zauważyć, że kurs się zmienia, a dopiero po akcji nadchodzi "uzasadnienie" ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@dla_zabawy @PanMihau Od dłuższego czasu wieszczymy spadek w okolice 6000USD. Jak na złość po naszej poprzedniej analizie wspiął się ~10000USD ;)

Jeśli chodzi o poziomy cenowe, to oczywiście 15% może wydawać się sporo, ale to co zaznaczamy w analizach (nie są to typowe poziomy S/D, chociaż czasem się pokrywają)

@demonoman W większym interwale obecny kurs doskonale wpisuje się w kanał spadkowy, o którym pisał m.in. @PanMihau
  • Odpowiedz
@demonoman Dziękujemy za opinię! Podeślij nam linki do swoich analiz BTC lub innych krypto. Z przyjemnością poczytamy, możemy powymieniać się uwagami. Zachowajmy jednak poziom dyskusji i wzajemnie się szanujmy :) Wszystkiego dobrego!
  • Odpowiedz