Wpis z mikrobloga

@ParanoidBumblebee Na start kup sama bombille i dwie próbki yerby, nie wiesz czy Ci będzie smakować.

Miałem identyczną ceramiczną tykwe, osobiście mi się źle piło. Za duża i jakoś tak sztucznie. Dostałem na urodziny tą że sklepu Cejrowskiego i przyjemniej mi się pije.
  • Odpowiedz
@ChissCake: Jestem byłym palaczem i smak tytoniu jakoś mi nie przeszkadzał. Myślę, że nawet te "pojemniczki" (jestem w tym zielony :P ) byłyby ładniejsze. Bardzo dziękuję za radę! Będę musiał to jeszcze przemyśleć na który się zdecydować :)
@DzikiWonsz69: Drugi zestaw wskazywany wyżej nie byłby lepszy?
  • Odpowiedz
Nie będę się rozpisywała, bo nie jestem ekspertem ale powiem Ci tylko, że te bombille to z mojego doświadczenia najgorsze co może być. Słabo filtrują, przepuszczają kawałki i można się zarazić. Z tańszych na początek polecałbym coś takiego: http://allegro.pl/bombilla-estribo-podwojny-filtr-16cm-yerba-mate-i6480494265.html <- link pierwszy lepszy, wiec
więc poszukaj jeszcze, może znajdziesz taniej. Opcja z kilkoma rodzajami wydaje się spoko ale nie przekonuje mnie od razu kupowanie całego rytualnego zestawu. Polecam kupić samą bombillę, dobrej
  • Odpowiedz
@ParanoidBumblebee: też jestem nowicjuszką (piję yerbę od miesiąca) i na "pojemniczek" mówię po prostu "naczynie", nie zagłębiając się w to jak określać je precyzyjnie (a każde naczynie ma inną nazwę ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Te zestawy startowe są naprawdę tanio, więc bombilla wychodzi praktycznie za free. Jeśli ci yerba podejdzie, to zainwestuj w lepszą (za sugestią @3angie32 ), przy okazji kolejnych zakupów na yerbę ( ͡
  • Odpowiedz