Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam oczopląs. Chcę zbudować sobie stronę z portfolio foto i blogiem, więc szukam domeny i hostingu pod wordpress. Czy ktoś kupował hosting ma stronie hostovita? Kusi brak limitów, ovh odpada, bo afera, Linux trochę liczy jak za zboże, Hokke ma fajne promo, tylko ktoś ostatnio pisał, że zmieniają pakiety bez powiadamiania.. pomóżcie laikowi
#hosting #domeny #www
  • 21
@biancaa: W przypadku pierwszego roku masz fajne i ciekawe promocje np. w Home.pl. Wiem, że tutaj nie zawsze jest popularne, ale przynajmniej na początku możesz sobie spokojnie stronkę rozwinąć a ewentualnie w przyszłości przenieść gdzieś indziej.
@biancaa: no to tak ale raczej w tej branży wyciąga się wnioski z takich sytuacji i zabezpiecza się serwery. Jak by się powtórzyło to drugi raz to wtedy można się zastanawiać.
@biancaa afera była tylko dlatego że masa wielkich stron korzysta z ovh, teraz jakby padł hosting gdzie jest hostowane parę małych stron to raczej nie byłoby tematu
@matixrr: Właśnie tak dumam, bo ludzie polecają, żeby mieć domenę i hosting z jednego miejsca. A oferta domeny w ovh, jeśli brać pod uwagę przedłużenie, jest chyba jedną z najlepszych.
@biancaa: Popatrz, tu na forum rootnode jest merytoryczny wpis czym się kierować: https://forum.rootnode.pl/topic/349-jaki-radzicie-najlepszy-hosting/?tab=comments#comment-3949

Jeśli chcesz porównywać hostingi pod względem supportu to dobrze oprzeć się na szerokiej statystyce, wciąż sporo znajdziesz w dziale opinie na wht.pl. Zwracaj uwagę na liczbę opinii oraz ocenę. IMHO godne uwagi są: Futurehost, Hekko, Linuxpl - wszędzie sporo dobrych opinii.

Jeśli interesuje Cię wydajność - porób sobie bencharki, jak PHP Benchmark albo test wydajności MySql.
Proszę, tu