Wpis z mikrobloga

#marvel #film
#blackpanther

Po obejrzeniu Pantery nie mam pojęcia jak to się stało, że ten film jest tak wielbiony przez lewactwo i murzynów.
Przecież on pokazuje jak na dłoni mentalność i najgorsze cechy tej rasy. Tam nie ma ani jednej normalnej osoby, same #!$%@?.

A w samym filmie niesamowicie mnie wkurzała ta wymowa języka angielskiego. Nie mam pojęcia po co oni tak dukali jak niedorozwinięci. Mocno to psuło oglądanie.

- I jeszcze te nosorożce trzymają w niewoli. Obrońcy praw zwierząt którzy się zwykle aktywują przy podobnych filmach teraz też mordy w kubeł wcisnęli.
  • 5
A w samym filmie niesamowicie mnie wkurzała ta wymowa języka angielskiego. Nie mam pojęcia po co oni tak dukali jak niedorozwinięci. Mocno to psuło oglądanie.


@MarkiMarka: Wakanda to fikcyjne Państwo - musieli nadać im jakiś specyficzny dialekt. Mnie się akurat ten akcent bardzo podobał, ale rozumiem, że kogoś mógł drażnić.

mnie to najbardziej śmieszyło jak wybierali tego króla.

Wygrał nasz kandydat - jeeeee, super

Wygrał (zgodnie z zasadami) przeciwnik - zróbmy
@Fallriv:
Nie tak to działa: po pierwsze on nie był obcym, powiedział, że wyzywa go na pojedynek bo ma prawo krwi czyli jest z rodziny. Po drugie po coś są zasady. Dzięki nim trwa cywilizacja.

Tam nie ma demokracji tylko pierwotne tradycje a te mówią, że wodzem plemienia ma być najsilniejszy wojownik. Kombinowanie przy tym to właśnie zakłamanie i przedstawianie tego jako coś słusznego jest właśnie kwintesencją lewackiej logiki i tego
@MarkiMarka: serio proste rzeczy, a ludzie sobie dorabiają jakieś teorie i doszukują drugiego dna xD Tak, Trumpa jeszcze tam wciśnij.

Dopuścili go do walki tylko dlatego, że okazał się faktycznie z Wakandy, ale to nie zmienia faktu, że nikt mu nie kibicował bo był OBCY. M'Baku też nikt nie lubił, ale był swój, więc gdyby wygrał to by problemu nie było. Killmonger to obcy i tyle w temacie, dodatkowo kompletnie nie