Wpis z mikrobloga

@Niszczyciel666: Mnie to bawią ludzie co bronia gapowiczów w pojazdach, albo jak ktoś chce wyrzucić bezdomnego to rzucają tekstem przecież to tez jest człowiek, kij z tym że jedzie na gapę i brudzi siedzenie, kij z tym że rozwiewa aromaty na cały autobus, to nie ważne ze z autobusu sobie motel zrobił bo do schroniska nie pojdzie bo tam nie wolno pić, ale męcz się w smrodzie moczu i brudu bo
@Lukardio: Bardzo bolzgi mem - #!$%@? jak mnie czasami to #!$%@?, taki hehe cwaniaczek co to jak mu się powiedzie to #!$%@? normalnie jakby pół europy na dwa miliardy #!$%@?ł, a jak złapią to

kurrrła bolaga sie #!$%@? a powinni ZA TYCH ZŁODZIEJUF W RZONDZIE SIĘ WRESZCIE WZIONĆ!!!1111
@Volt224: na dodatek często stwarza zagrożenie dla zdrowia innych pasażerów. Kiedyś babka chciała wyprosić takiego z autobusu, nie dosyć że usłyszała obelgi od ludzi ze biednego pokrzywdzonego przez los czlowieka chce wygonić z autobusu to jeszcze na koniec w zarobiła w twarz od niego, dopiero pasażerowie go wyrzucili. Kierowca powiedział że może co najwyżej poczekać na końcowym na policję a wyrzucic za bardzo nie może bo go ludzie zjedzą.
Kiedyś powiedziałem