Wpis z mikrobloga

@person1: I jeszcze wciąż ten bezużyteczny Paulinho, o Vidalu nie wspominając. A Sergi Roberto zamiast na środku gdzie jest jego miejsce, ciągle gra na prawej stronie, mimo że przed sezonem kupili Semedo
@person1: No właśnie ostatnio czytałem, że podobno Messi wygonił Dembele z lewego skrzydła bo gra tam Alba.
No ale.. Alba jest obrońcą, nie mogą grać tam razem?
O co z tym chodzi?
@AgentGecko: Chodzi o to, że w którymś meczu po powrocie z kontuzji wszedł Dembele na boisko i po jakimś czasie przeskoczył z prawego na lewe skrzydło i Messi mu pokazał ręką, żeby wrócił na prawe. I tyle.
@AgentGecko: to czemu dembele ani razu nie zagral na lewej flance? w bvb tez tak gral. co za problem dac messiego na prawo, w koncu tak zaczynal, ba, chyba najlepsze statystyki mial grajac na prawym ataku. messi musi byc gwiazda i #!$%@?, kazdy kontakt z pilka ostatnie podanie, i sporo miejsca do dryblingu, ktory mu czasem wyjdzie, ostatnio slabiej.

jestem sklonny wierzyc w to, juz ibrahimovic mowil, ze to leo rzadzi
@Dead_Inside: Grał, nie powiem w którym meczu, ale grał, nie było to chyba pełne 90 min, ale był tam przymierzany. Jestem skłonny wierzyć, że Valverde widzi miejsce Dembele na prawej, bo na lewej jest Iniesta/Coutinho, a to co Barca obecnie gra, to nie jest to jej klasyczne 4-3-3, więc albo będzie konkurentem dla Iniesty i Coutinho albo będzie grał na prawej w 4-4-2 czy może 4-2-3-1.

A z tym Ibrą to