Wpis z mikrobloga

@Agnaktor: Nie spieszyłem się, zwyczajnie czasami unikałem walki wykorzystując system aggro. Na przykład to wielkie molo na drzewie świata pokonałem bez walki, próbowałem tyle razy że nauczyłem się aktywacji każdego skryptu w tamtym miejscu
@tajniak485: Dobra, mistrzu. Zatem pomóż mi proszę, bo mam problem z kilkoma misjami. Gdzie znajdę elementy potrzebne do uruchomienia ołtarzyka w "Uncover the truth"? Pewnie wiesz skąd wziąć kombinezon dla nauczyciela historii w "School in session". "Salvage King" mówi mi, że jedno z trofeów znajdę w Cliffs of Morytha, ale jeszcze mi się nie udało, a próbowałem nawet z cylindrem premium. Swoją drogą, jakiś trik na zdobycie wszystkich ostrzy? Używałem postaci
@Agnaktor: A to będę testował na new game +. Nie wiem kto go wymyślił ale generuje pewne problemy, na ten przykład idę sobie do sklepu z chipami a Rex mając za plecami Mitre mówi że to nie jest sklep dla niego bo on nie jest Driverem
@Agnaktor: Lub pierwsza rozmowa z Pyrą mając miecz Mithry na plecach, lub mając 70 poziom (zapomniałem go sobie zmniejszyć) w cutscence przegrałem z Malosem na 5 lvlu, masa takich małych bezsensów, teraz zmniejszyłem poziom do 10 dla wszystkich więc powinno być ok