Wpis z mikrobloga

@nophp: @kefaise:

Dla porównania, na studiach w Holandii (1 rok CMD - UX) robimy takie rzeczy, podobne klimaty, też kosmiczne xD
W sumie oceniali tylko JS bez żadnych bibliotek, HTML i CSS były nie istotne ale i tak się postarałem.

3 interfejsy do dostarczenia, każdy związany w jakiś sposób z SpaceX (taka inspiracja), to jest pierwszy:
http://vantrilio.4-co.nl/projects/programmingportfolio/assignmentone/index.html

A tutaj reszta wraz z opisami, robiłem to rok temu więc od tamtego
@kefaise: No to jeden plus. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Vantrilio: Może nie byłem na studiach, ale z każdym rokiem tylko uświadamiam sobie, że studia to strata czasu w naszym kraju. Ja w technikum musiałem zrobić portal w PHP, MySQL i oczywiście jakaś oprawa graficzna HTML, CSS, aby zaliczyć cały rok, bo bez tego chociaż mogłeś mieć same piątki z danego przedmiotu i tak trzeba było to
@nophp: to juz zalezy na jakim kierunku, nie wiem co studiuje OP, ale w moim przypadku (user experience design) nie potrzebujemy zadnej wiekszej wiedzy programistycznej bo to poprostu nie nasza dzialka, potrzebujemy jedynie wiedziec co sie da zrobic a czego sie nie da, albo ile moze kosztowac czasu.
@nophp: to są takie kursy. Na moim kierunku był projekt programistyczny i projekt zespołowy. Każdy kurs ma nauczyć jakiegoś konkretnego wycinka wiedzy. A z połączenia całej tej wiedzy powstaje właśnie praca dyplomowa. No i to ma być trochę bardziej rozbudowana strona (na razie) z kilkoma podstronami. A, że mi się nudziło to porobiłem animacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Vantrilio: studiuję po prostu informatykę. A WWW jest