Wpis z mikrobloga

@pawlo74: Jaki jest dobry portfel, w którym można swoje fee ustawiać? No i żeby segwit był. Słyszałem o jakimś Samurai Wallet. Siedzę na electrum ale bez segwita jeszcze. Muszę się przesiąść na nowy adres i przy okazji te forki posprzedawać.
Jaki jest dobry portfel, w którym można swoje fee ustawiać? No i żeby segwit był. Słyszałem o jakimś Samurai Wallet. Siedzę na electrum ale bez segwita jeszcze. Muszę się przesiąść na nowy adres i przy okazji te forki posprzedawać.


@Hegherom: Electrum jest bardzo dobry ma segwita "starszej" wersj z 3 na początku i "nowszej" z bc1 na początku, zaktualizuj Electrum.
Mempool zapchany=bitcoin ded, mempool pusty=bitcoin ded...


@ch00dybcn: czy ja wiem wielu Januszów co świeżo dołączyła do krypto nie widzi sensu czekania 10min z transakcja za która płacić ma 5$ : ) wiec takie ETH/LTC sobie zyskują nowych użytkowników.

@pawlo74: plus jest taki z tych fee po 5$, że ruszyła modernizacja sieci i optymalizacja od „transaction batching” po przeskocznie na samego Segwita. Potrzebna jest jeszcze infrastruktura LN. LN bedzie piękne bo