Wpis z mikrobloga

Wszystkich, którym znudziła się Mała Tumska a chcieliby poznać jakieś nowe smaki to polecam Zic Zac (na przeciwko Galaxy).

Restauracja w stylu amerykańskim, gdzie za w miarę rozsądną kwotę można zjeść dobre śniadanko (do godz. 12) lub obiad. Na dodatek w formie deseru jedne z najlepszych pancakes na słodko.

#szczecin
  • 13
@Micho_master: ja mega kibicowałem temu lokalowi i nie mogłem doczekać się otwarcia.

Ceny szału nie robią - a myślałem ze to taka tańsza knajpka będzie gdzie można będzie wyskoczyć na naleśniki itp

Porcje - ja jem naprawdę mało ale nawet tymi "super" śniadaniami się nie najadłem, o burgerach nie wspominam a na drogie żarcie mnie nie stać xD i wole te pieniądze wydać w normalnych restauracjach. A i te pancakes to...
@Micho_master a ja zgodzę się że bardzo fajna knajpka. Na plus dolewka kawy, pancakes serio smaczne bo rzadko się zdarzają, porcje małe - racja... Burger mini... Ostatnio zawiodłam się stekiem bo zamówiłam medium a dostałam rare... :( shake też pyszny i obsługa na plus!
@TadekNiekradek: Prawda jest taka, że Zic Zac jedyne czym by się mógł obronić to porcjami. Jedzenie jest tam średnie i to mocno średnie. Gdyby to była amerykańska knajpa nie tylko z wyglądu to właśnie by porcje to mogły wybronić. Ale jak zamówiłem tam, żeberka i dostałem no kurdę parę kosteczek to myślałem, że prychnę. Hamburger też w sumie najgorszy jaki można kupić teraz w lokalu w Szczecinie. Jednak jakość jedzenia nie