Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurcze dobrze że to z anonimowych przynajmniej. Chodzi o ten wpis z siostrą który sądząc po wpisie BalonowyBalon większość źle zrozumiała. Poszedłem na chwilę spać bo wróciłem z pracy po szkole i niezdążyłem przeczytać co tam dokładnie było, bo już został usnięty. W każdym razie miałem na myśli dlatego że nie mam znajomych to naprzykład kiedy idę gdzieś gdzie mogę kogoś poznać zabrać ją aby nawet jak mi nie wyjdzie nie siedzieć, przymulać i jeszcze bardziej wychodzić na przegrywa w oczach ludzi. Nieodpowiednio chyba wstawiłem to zdanie o byciu prawiczkiem ale najprawdę w życiu nie myślałem o ruchaniu siostry xd.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 7
Chodzi o ten wpis z siostrą który sądząc po wpisie BalonowyBalon większość źle zrozumiała.

Aha i jeszcze dodam że to nieprawda że po moim wpisie większość źle to zrozumiała bo jak wszedłem na ten wpis to w tym momencie było już z dziesięć komentarzy w stylu "#!$%@?ło cie?" "co to ma być" "chcesz dymać siostre???" ? itd. widocznie @kwasnydeszcz też w końcu tak pomyślał skoro skasowali cały wpis chociaż teraz dalej twierdzi