Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Wydaje mj się, że ostatecznie z tą krwią wyszła też soczewka mimo, że nigdzie jej nie mogę znaleźć. Jak zakrywam prawe oko to nie widzę i oko nie boli tak, jakby coś było pod spodem.
Rano obudziłam się z posklejanym od ropy okiem, widać nawet na zdjęciu to, czego nie dałam rady odmyć patyczkiem.
Pic rel tego co siędsiało w komentarzu.
#okulista #soczewki
Pobierz Twinkle - Wydaje mj się, że ostatecznie z tą krwią wyszła też soczewka mimo, że nigdz...
źródło: comment_fsRd4pLRWgvHTQTIO5V3KC7dIQjKEvPc.jpg
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: @hipotrofia: Nie spałam w soczewkach. Właśnie ściągałam przed spaniem i prawe oko poszło lajtowo, lewe ostatecznie ściągnęłam, ale krew popłynęła.
@nexe: @wydac_Jadzke_za_Kokeszke: Nie ufam nikomu innemu niż swojej okulistce a ona jest do jutra na wyjeździe. Mówiła po zdjęciu, że i tak jedyne co teraz mogę zrobić to krople i zimne okłady i spać jak najdłużej.
@Twinkle: Też miałem raz problem z wyjęciem soczewki. Tak tarłem oko, że musiała wypaść w międzyczasie, ale myślałem, że tylko się jakoś przesunęła i ze 30 minu przy oku grzebałem. :/ Na drugi dzień miałem mocno zaczerwienione oko, poszedłem do okulisty i dostałem krople z antybiotykiem, więc Ty ze swoją raną musisz iść tym bardziej! Współczuję i na drugi raz jak soczewka nie będzie chciała dać się zdjąć, polecam zakropienie oka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cytmirka: Po prostu nie mogłam jej zsunąć do dołu i do kącika, więc ściągałam normalnymi "szczypcami" i jak chwyciłam to nie chciała się odkleić, więc ciągnęłam z całej siły i poszła krew.
@mich_uj: Zakrapiałam jak #!$%@?. :/
@wydac_Jadzke_za_Kokeszke: To jest jedyny sposób w jaki może mnie zdiagnozować na tę chwilę. Innemu optykowi nie zaufam, bo u każdego większego w mieście byłam i zrobili mi krzywdę nawet okularami...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Twinkle Co ty żeś odwalila xD Czemu na siłę to ciągnęłas ała xD Myślę że powinnaś iść do jakiegokolwiek okulisty a nie czekać na swoją.

@cytmirka: Wolałam wyciągnąć na siłę niż iść w nich spać, tymbardziej, że była przyklejona.
O dramat. Tak to jeszcze nie miałem. Ogólnie polecam soczewki na dzień i noc. Osobiście śpię zazwyczaj w soczekwach, ale ogólnie są bardziej komfortowe, z racji większego uwodnienia. Ale krew z oka masakra..