Wpis z mikrobloga

@pawlo74: z moich obserwacji wygląda że grube, standardowo z finexa. Ewidentnie widać.
Dropy robione nie żeby zbić cenę tylko żeby sprzedać dobrze.

Ja mam swoje powiedzenie na ten temat:
"Kiedy gruby sprzedaje to nie po to żeby za chwilę odkupować drożej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idą w $ i będą musieli to odkupić ;)
Po promocji.

Czyli czekają nas spadki.
@cyberpunkbtc: tutaj na tagach już wypływało czasem, że banki handlują, kiedyś rozpętała się rozmowa na temat terminala Bloomberga i koleś przyznał się, że wie o czym mówi bo pracuje dla banku na takim terminalu a bitcoin nadaje się tylko do shortowania. Czyli robią to. Handlują bitcoinem.
@pawlo74: no ja wiem że banksterja shortujacym odkąd są kontrakty, ale myślę że nie tym razem...
No i gruby pewnie sam shortuje przy zrzutkach.

Tylko że kontrakty trzepią hajs na wielu rynkach. BTC to dla nich po prostu kolejny index. Choć nie jest tak płyny i ma niską kapitalizację przez co łatwiej im sterować.
Naprawdęne ważne kontrakty są dla grubuch. Gruby nie może używać zwykłej dźwigni, oni robią hajs jedynie na
@pawlo74: Giełdy bez żadnych nadzorów, regulacji. Mogą robić co chcą i widać że to robią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po za tym kto by z tego nie skorzystał?

Cały finex tym szajsem steruje. Oni nie używają botów do zapewnienia płynności co było nieraz widać. Na reszcie giełd masz bardziej sztuczny obrót. Jedynie jeszcze koreance realnie są mocno. Finex ma tylko boty do sztucznego podbijania ceny i arbitrażu.
@pawlo74: @ch00dybcn: dobieracie coś? bo ja już wyciągnąłem portfel, ale nie wiem czy to ten moment

dobra, po chwili zastanowienia się, jeszcze zaczekam, bo poszło 20k monet i nie będę łapał noży