Wpis z mikrobloga

Mirasy, gdzie we #wroclaw dostanę ładne szkło do picia piwa? Chodzi mi o takie fikuśne szklanki do degustacji/pokale/nie wiem jak to się fachowo nazywa, nie bijcie xD Z okazji sobotniego święta chcę niebieskiemu skompletować jakiś ładny zestawik, kupić do tego kilka piwek i coś dobrego do przegryzienia, ale nie wiem gdzie to nabyć. Zależy mi na tym, żeby kupić na miejscu właśnie, a nie zamawiać z neta.
Wołam również #jedzenie71 #craftbeer #piwo bo nie wiem jak to otagować, proszę mnie nie bić i nie krzyczeć, jestem tylko różowym, który potrzebuje pomocy przy robieniu prezentu ()
pomielona - Mirasy, gdzie we #wroclaw dostanę ładne szkło do picia piwa? Chodzi mi o ...

źródło: comment_mOy6kYFFnY5vVB9mcUCzkZnLuv1mNicB.jpg

Pobierz
  • 21
@pomielona w supermarketach typu Tesco albo Auchan bywają czasem do dostania standardowe zestawy tego typu albo pojedyncze szkła różnego typu. Gdzieniegdzie zalegają jeszcze promocyjne zestawy piwa od Żywca wraz ze szkłem przeznaczonym do konkretnego stylu. Same piwa nie są jakieś rewelacyjne, ale naczynia nieźle wykonane i wyglądają ładnie.

Pewniakiem są tutaj sklepy specjalistyczne z piwem, bo to w nich można dostać szkło sygnowane przez browary rzemieślnicze. Naczynia te bywają naprawdę ładne i