Wpis z mikrobloga

@Aga_Be #!$%@? byłem tam ponad rok temu to powiedział żebym przyszedł gdy będzie boleć i co mam czekać na wizytę do dentysty miesiąc żeby tylko głupie skierowanie dostać... #!$%@? kraj
@SmileLikeYouMeanIt: Od paru lat tam chodzę. W między czasie wyrywałem 2 ósemki, do tego parę zębów zrobione. Ósemki wyrywałem z 3 lata temu. Nie pamiętam ile dałem, ale z tego co pamiętam to nie jest najtańszy ale jakoś przesadnie dużo też nie bierze.
@ipkis123: mi powiedziala babka w rejestracji ze od 250 w gore... xD jak 250 to spoko ale jak sie okaze PO zabiegu ze mam tysiaka bulić to #!$%@? XD
a tam robia tez rzeczy typu plombowanie itd? wiesz moze czy mozna karta placic? xd bo na maila nie odpisujo
@SmileLikeYouMeanIt: Robią tam też plombowanie. Co do karty to nie wiem bo zawsze gotówką płacę (ale na kleparzu zaraz masz bankomat). Jeśli chodzi o ósemki to nigdy jakoś dużo nie płaciłem. Facet zna się na robocie i mu to sprawnie poszło. Zawsze możesz się jego zapytać na miejscu ile to kosztuje. Gościu jest spoko, można z nim na luzie pogadać