Wpis z mikrobloga

@vnij: Nie wiem czy lepsza czy nie, ale na pewno seria osiągnęła status kultowej, czego o Rally Championship nie można powiedzieć. Możesz twierdzić, że to kwestia marketingu, dla mnie kult Need for Speed Underground/Underground 2 to coś niepojętego na przykład, gry po prostu ukazały się w odpowiednim czasie na fali popularności Racer X oraz Fast & Furious. Wracając do rajdówek, Colin przez swoją przystępność i łatwość wejścia zdobył wielu nowych fanów,
@katolewak: Brakuje mi strasznie tego typu gier na PC. Tego typu - czyli takich dość wymagających, ale bez przesady, gdzie celem jest po prostu zbieranie fajnych fur i ściganie się. Chciałbym doczekać kolejnej części TDU ;(
@katolewak: mam tylko PS3 i wciąż przechodzę GT6 ( ͡ ͜ʖ ͡) TDU miało zajebisty klimat (zwłaszcza TDU1) z tą jazdą drogimi furami po Hawajach. Soundtrack bardzo często leci w moim aucie :D
@katolewak: Nie doszedłem jeszcze do niego ¯\_(ツ)_/¯ Jestem dopiero gdzieś w połowie wyścigów licencyjnych, więc przy moim graniu godzinę tygodniowo to mi jeszcze dłuuugo zejdzie pewnie