Wpis z mikrobloga

@modzelem: po co w ogóle te progi są w formie takich placków, zamiast jednego podłużnego? kiedyś myślałem że to po to, żeby autobusy mogły przejeżdżać bez wznoszenia się, ale jeszcze nie jechałem autobusem który by wziął między koła te garby, więc musi być jakiś inny powód.
@ImReally: chyba w takim razie nie do końca zrozumiałeś OP'a, albo nie do końca prawidłowo sformułowałeś swoją myśl, bo nie chodzi o same progi a o słupek uniemożliwiający ich ominięcie.
nie chodzi o same progi a o słupek uniemożliwiający ich ominięcie.


@Lukk: Powtarzam - gdyby ludzie respektowali przepisy, to nikt nie wpadłby na pomysł stawiania tam jakichkolwiek przeszkód. Ale nie respektują, więc ludzie wpadają na mniej lub bardziej głupie pomysły.
@advert: Te podłużne walce to jest rak, nie ważne czy jedziesz 5km/h czy 30km/h to #!$%@?ęcie jest takie samo.
@ImReally: Infrastruktura jest #!$%@?, droga zrobiona jakby mieli po niej jeździć 50km/h, a znak na osiedlu 30 albo 20. Ludzie #!$%@?ą to potem na złość przykręcają te gówna do asfaltu. A wystarczyło przy budowaniu drogi porobić takie podwyższone skrzyżowania, przejścia dla pieszych, szykany i był by spokój. Przejeżdżanie po nich nie
Pobierz Eternitzazbestu - @advert: Te podłużne walce to jest rak, nie ważne czy jedziesz 5km/...
źródło: comment_L4FaARVSA4wPgLOeAvyxGTdRtJUgoxQQ.jpg
@modzelem: czyli na 90% dróg które mają co najmniej jeden pas ?

bardziej mi się "podoba" jak likwidują połowę miejsc do zostawienia samochodu, a potem stawiają znak że trzeba parkować wzdłuż, mimo że chodnik ma z 6 metra szerokości.
to jest straszna patologia imo.

tak zupełnie na boku, chciałbym przypomnieć że miasto jest zadłużone na >5 mld. zł