Wpis z mikrobloga

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #stulejacontent
Anony, zgodzicie się ze mną, że 90% różowych pasków w tym kraju jest z facetami jedynie dla pieniędzy? Serio, miły, spokojny chłopak zarabiający te 2 tysiące nie ma szans w starciu z chamem który nie szanuje lasek zarabiającym <5000 zł. Polki to najgorszy naród pod względem różowych. Owszem, są wyjątki. Ale może 1 na 10 nie interesuje kasa.
  • 17
@Anoncio: Korelacja to nie przyczynowosc.
Pisałeś w poprzednich wpisach, że nie masz znajomych. OK, ja też mam tylko jedna paczkę dobrych koleżanek i kolegów , pozostali ludzie są na siema siema i piwo od wielkiego dzwonu.
Ale nie zauważyłem żeby kobiety leciały tylko na kasę. Dziewczyny i żony mają zarówno magazynierzy jak i budowlancy
@Anoncio: Bo w Polsce jest jeszcze patologiczne wychowanie kobiet, z zachowaniem dawnych przywilejów ("dziewczynki nie wolno uderzyć nawet kwiatkiem") bez obowiązków z równouprawnienia (dłuższe emerytury, brak kategorii wojskowych). Nie wspominając ciągłego wmawiania o byciu "najpiękniejszymi kobietami świata"
@Anoncio: W przypadku typowych samocow beta spod znaku #programista15k to tak jest, ale dużo typowych Sebixów zarabiajacych grosze na produkcji czesto ma całkiem inteligentne i wartosciowe różowe. Aaa i te gadki o tym, że nie chodzi o kase a o zaradnosc to jedynie mozna podsumowac jednym - top kek