Wpis z mikrobloga

@sign: o kurde :/ ale nie bylo jakiegos zakarzenia albo czegos co spowodowalo stale skutki zdrowotne? zarejestrowalem sie prywatnie na 13tego marca i powiedzieli ze zaplace 250zl wzwyz.. oby nie wyszlo za dugo
@SmileLikeYouMeanIt: Ja nie miałam :) Najlepiej zadzwoń tam jutro rano i poproś o jak najwcześniejszy termin, jak byłam tam jakiś miesiąc temu to panie zapisywały nawet na ten sam dzień. Myślę, że jakbyś przyszedł bez zapisywania to też by Cię wcisnęły ;) Tylko najpierw, przed wyrwaniem, odeślą Cię piętro wyżej po zdjęcie RTG (koszt 40-50zł)
@no_chyba_nie: kurde to moze sprobuje jutro, bo wlasnie o osemke chodzi... jestem zarejestrowany prywatnie na wtorek na ul. dluga, ale w sumie jakby sie jutro udalo to zrobic za free to czemu nie...
tylko pytanie, czy tam przyjmuja tylko takich krzykaczy konajacych z bolu, czy takiego cichego przegrywa jak ja tez? XD bo nie umiem robic scenek zeby nacisnac na czlowieka niestety XD
@SmileLikeYouMeanIt: No generalnie są zapisy, ale wyrwanie ósemki ze znieczuleniem itd zajmuje jakieś 10 min, więc spokojnie :) Ja przy drugiej ósemce też nie byłam zapisana, poczekałam co prawda jakieś 40 min w kolejce, pani ponarzekała, że trzeba się zapisywać.. Ale mnie wcisnęła :) Szkoda, że na wyrywanie dolnych trzeba tam czekać 1,5 roku :D
@no_chyba_nie: jaka pani narzekala? jakas z recepcji czy jakis randomowy pacjent?
KURŁA EJ TO MOZE POJDE TAM JUTRO TYLKO ZOBACZE NA GODZINY EH ALE POWWIEDZ CZY PRZYJMA JESLI MNIE TO NIE BOLI BARDZO TYLKO PO PROSTU MI BARDZO DOKUCZA BO SIE WBIJA W POLICZEK I BOLI MNIE JAK JEM :(