Wpis z mikrobloga

@seboxtc: ja #!$%@? xD kupiłeś sobie fajne autko z salonu, pachnące nowością, morda się cieszy, a na mirko oczywiście same docinki, że tanie, słabe i bez osiągów xD niech się dobrze prowadzi :)
  • Odpowiedz
@buking: wykopki uważają się za lepszych od tych typowych Jamuszy i Grażyn, z których się śmieją a dokładnie tak samo się zachowują, polskiej mentalności u większości nie da się zmienić
  • Odpowiedz
@seboxtc: gratulacje, lubię zdrowe podejście do zakupu autka a nie kupić byle somsiada dupa mocniej piekła a później "koledzy jakieś naleweczki albo używki 18 na zimę macie?"
  • Odpowiedz
@seboxtc: fajnie że Was cieszy, tylko lać i jeździć. :) A mógłbyś mi napisać co Was kierowało przy zakupie tego auta? Wygląd, silnik, wyposażenie czy chcieliście koniecznie nowy samochód? Ile jeździsz rocznie km? Strasznie mnie ciekawi dlaczego ktoś wydaje 60 tys na takie auto. Nie odbieraj tego negatywnie, po prostu ja mam trochę inne myślenie na ten temat i chciałbym poznać twoje.
  • Odpowiedz
@polskipl: ja z ciekawości poznałbym Twoj tok myślenia i tez oczywiście nie odbieraj tego negatywnie, ale sam stoje przed zakupem auta za 70-80k i z jednej strony ciągnie mnie do takiego np Hyundaia, który w tej cenie jest całkiem dobrze wyposażony a przede wszystkim komfort psychiczny z posiadania nowego auta i nie martwienia sie o nic przez 3-4 lata jest świetny, ale z drugiej w tej kwocie można wyrwać ciekawą używke
  • Odpowiedz
@BijeNiemcaPoKasku: Używane auto w tym samym budżecie kupisz lepiej doposażone oraz wykonane, lepiej prowadzące/większy segment, itd. itd. kosztem komfortu psychicznego. Każdy wybiera co woli, ja sam w Twoim budżecie bardziej skłaniam się teraz by jednak jeździć starszym premium albo 2-letnim haha golfem, niż nową astrą 1.4 125 dynamic czy i30
  • Odpowiedz
@BijeNiemcaPoKasku: zacznijmy od tego, że jeździłem 9 lat golfem 3 1.9TDi, więc wiem co to jest nie dokładać do samochodu :D Od tego roku mam BMW e65 730D 2005r. Dałem za niego 42000 zł, bo szukałem oferty prywatnej i w dobrym stanie, znalazłem wersje Indywidual czyli fajnie doposażoną. Zakładałem, że od razu wydam ok 3 tys na podstawowe naprawy/serwis (zrobiłem, filtry, oleje, łączniki stabilizatorów, gumy, olej w skrzyni, olej w klimie
  • Odpowiedz
Twoim budżecie bardziej skłaniam się teraz by jednak jeździć starszym premium albo 2-letnim haha golfem, niż nową astrą 1.4 125 dynamic czy i30


@gunwomen: Ty serio myślisz, że golf jest lepszym autem niż astra czy i30? Tak Ci ta opinia o prestiżu VW mózg wyprała?
  • Odpowiedz