Wpis z mikrobloga

Cywilizowany kraj, kiedy w niedzielę wstaje w dobrym humorze, mam ochotę na dobrą jajecznicę i nie mogę iść kupić #!$%@? jajek, bo nie zaplanowałem tego posiłku tydzień wcześniej. Nie mam ochoty iść do kościoła, chce po tygodniu stresującej pracy spędzić czas tak jak chce - jeżeli będę miał potrzebę kupić sobie nowe buty to chce moc to zrobić, nie rozumiem co ma do tego sekta katolicka.

))¯_(ツ)_/¯

#zakazhandlu
  • 243
  • Odpowiedz
@trappedkite ehh kolego jak ja Cię rozumiem. W poniedziałek pracuje od wczesnych godzin gdzie sklepy jeszcze zamknięte, mieszkam na odludziu i wymarzone zachcianki i świeże pieczywo dopiero w poniedziałek po południu.
( ͠° °)
  • Odpowiedz
@blogers: to se #!$%@? trzeba bylo zmienic prace albo dogadac z szefem podobno jest rynek pracownika xD chyba ze skonczyles podstawowke i gowno masz do gadania. Tobie sie podoba, a wielu ludziom ZABRONIONO tak zabroniono zarabiac rozumiesz? No ale duch komuny wiecznie zywy, niektorzy sa tak nieporadni ze partia musi za nic zalatwiac interesy xD gardze
  • Odpowiedz
@trappedkite: Przecież jajka sprzedają nie tylko w supermarketach, można je kupić w niemal każdym sklepie spożywczym więc jak masz ochotę to możesz nawet w niedzielę kupić. Poza tym jest coś takiego jak lodówka... Nie ośmieszaj się.
  • Odpowiedz
@Harmonijka: chociaż do kościoła pójdą a nie do galerii #!$%@?, niedziela jest dla Pana Boga! Ja pracy innej nie potrzebuje i cieszę się z nowych przepisów jak komuś zabroniono zarabiać to niech zmieni na taka co nie moze pracować w niedziele npmniech cukiernie otworzy albo lotnisko w #!$%@? to mam PiS jest super, w Niemczech też są wolne niedziele
  • Odpowiedz
  • 9
@PajonkPafnucy Mieszkam w Polsce, tu każdy zakątek ma swoją parafię. Ale wyobraź sobie że w małym miasteczku mam jedną biedronke, kilka osiedlowych sklepów (zamknięte) i całodobowe alkohole w których nie kupię świeżego pieczywa ani uszczelki do kranu, którego awarii nie zaplanowalem kilka dni wcześniej.

@ruszcz yy nie, u mnie nie są :)
  • Odpowiedz