Wpis z mikrobloga

Tak dla jasności: PiS mimo swego dyletanctwa sam z siebie nie wprowadziłby tego zakazu. Szałamasze czy Morawieckiemu by to nawet do głowy nie przyszło. Oni po prostu spłacili dług wdzięczności Solidarności. Tak jak spłacają Rydzykowi w kolejnych dotacjach i zleceniach.
Tu się należy zastanowić, czy Solidarność ma jeszcze rację bytu. Za rządów PO-PSL raczej nie miała i wtedy to @lechwalesa powinien był rozgonić tych nierobów. Dziś, w dobie rekomunizacji ustroju, znów zaczynają czuć się potrzebni.
W każdym razie PiS ma ludzi w dupie. Rzucili 500+ jako kiełbasę wyborczą. Miało być na każde dziecko, a jest na drugie. Miały być darmowe leki dla seniorów, to mój ojciec na nich zagłosował. Nie wiem dokładnie ile wydaje na leki, ale na pewno ponad 100 zł, a podejrzewam, że koło 200. Waloryzacji emerytury dostał chyba 5 zł.
Wracając jeszcze do tego wychwalanego "500-": moi rodzice nie dostają. Ja nie dostaję (hurr, to rób te gówniaki nierobie! za 3 lata dostaniesz!), moja siostra z jednym dzieckiem nie dostaje, brat bez dzieci nie dostaje. My na to 500- #!$%@?. Akurat nikt w handlu, ale niechby, to by te gówniaki na tej ustawie tylko straciły. Powinny być pieniądze na każde dziecko, to PiS spowalnia gospodarkę, aby zaczęło brakować nawet na to drugie. Przy okazji gratuluję wyborcom PiS, którzy dużo tankują, nowej opłaty w paliwach.

#zakazhandlu #dojnazmiana #bekazpisu
Velominati - Tak dla jasności: PiS mimo swego dyletanctwa sam z siebie nie wprowadził...

źródło: comment_MjFhYBhLL733Jwp45k8qfTspvKXk0HJ0.jpg

Pobierz
  • 14
@MarianoaItaliano:

do kogo należą prawa autorskie do nazwy '"Solidarność'

Jako nazwa związku zawodowego do NSZZ "Solidarność".

Sierpień '80 i OPZZ

OPZZ to, tak jak NSZZ "Solidarność", centrala związkowa jednocząca kilkadziesiąt związków zawodowych. OPZZ i WZZ "Sierpień 80" nie mają żadnego związku z NSZZ "Solidarność".
@Sztejer: Dobra, coś mi się może #!$%@?ło. Dostał kilkanaście złotych. Bogactwo!

Zgodnie z rządowym projektem, wskaźnik waloryzacji na 2017 rok wyniesie 100,73 proc., a to oznacza, że w 2017 roku wszystkie świadczenia zostaną zwiększone o 0,73 proc. Minimalna gwarantowana podwyżka emerytury ma wynieść 10 zł