Wpis z mikrobloga

@nickznaleziony: To sa 2 calkowicie inne samochody.

na tych zdjeiach zreszta masz chyba dobra wersjie volvo i najgorsza forestera.

To juz lepiej porownac xc60 i forestera, ale wtedy cena robi kolosalna roznice.
@Ojjojo: Pakiet r design w volvo był nawet w wersji kinetic - chyba najsłabsza. Interesuje mnie wersja momentum i dodatkowy atut to pakiet rdesign. Forek ten to wersja 2.0i wolnossacy, bardzo fajna jednostka i dobra opcja bo wersja exclusive. Zdjecia są pogladowe, mialem takie auta na oku, bo byly dostepne - dlatego tak rozne propozycje ;)
@Ojjojo: Volvo mi sie zawsze podobało, ale jest troche małe... Forek jeszcze się leasinguje chyba przez 2 miesiace, a musze jeszcze sprzedać obecne auto ;) Raczej Volvo, bo to subaru podobno troche słabawe jest 150KM, skrzynia srednio dziala (manual), a CVT to wzialbym tylko w wersji z turbo, ale to już sporo pije ;) - także chyba ostatecznie wezme to Volvo. Fajna jest opcja z silnikiem T5 drive-e to ma kurde
@nickznaleziony: Ja jak szukalem to szukalem suva z jak najmocniejszym silnikiem i automatem, ponizej 180 koni to raczej takiego samochodu bym nie kupil.

a CVT to wzialbym tylko w wersji z turbo, ale to już sporo pije ;)


@nickznaleziony: Ja mam wlasnie wersje comfort xt, troche zaluje ze nie bralem jednak permieum, dla samego audio i dachu.
Jak jedziesz spokojnie to spalanie 7-8, jak cisniesz to raczej srednio wychodzi 14,
Nie ma tej dużej navi.


@nickznaleziony: Nie ma pewnie zadnej, tam jest nawigacja raczej w topowych modelach, u mnie tez nie ma.

Ja to nigdy innym automatem nie jezdzilem, takze mi sie jezdzi super,

3 tryby i/s/s# - w i ma sporego laga, ale da sie do tego przyzwyczaic,
a w s# potrafi np. z 8 na 2 od razu przeskoczyc.