Wpis z mikrobloga

Druga i ostatnia z prac, które powstały w czasie mojej nieobecności.
Ktoś już ją kiedyś wypalał. Ja też nie mogłem się powstrzymać :D

Deska bukowa- 32,1x21,2x1,6 [cm]

Zapraszam do śledzenia tagu #sethwypala oraz odwiedzenia fp na FP Pirografia SethARS:
https://www.facebook.com/Pirografia-Seth-ARS-487900231557424/

#pirografia #diy #rekodzielo #chwalesie #handmade #dragonball #rysujzwykopem #tworczoscwlasna
SethARS - Druga i ostatnia z prac, które powstały w czasie mojej nieobecności. 
Ktoś...

źródło: comment_d8K0jK8O9Ion9hV0SCVpPIU0NNkJCrMI.jpg

Pobierz
  • 19
@mar0uk: Nie będzie to chyba reklamą, a zaraz powiem dlaczego,ale zamówiłem w WojDrew, na allegro. A reklamą to nie będzie, bo chociaż deski mają tanie to część miała defekty. Zamówiłem krążki bukowe- kilka przyszło ze sklejki, zamówiłem deski okrągłe- 3/4 jest wykabłączonych. Niektóre deski dostały dziwnych przebarwień od strony kantu, tak jakby stały na sztorc w wilgoci - a u mnie na pewno to ich nie spotkało. Nie wiem czy miałem
@lukasz728: Trochę się wetnę :D
Handlujesz sklejką? W sensie czy można u Ciebie zamówić dowolne rozmiary czy po prostu masz jakieś formatki gotowe? I czy cięte laserem czy piłą?
Pytam, bo mam plan na lato, a nie mogę nigdzie kupić dobrej jakości sklejki w większych rozmiarach :d
@mar0uk: dzięki wielkie :D ja póki co robiłem jakieś rzeczy na zwykłej sklejce. Możecie polecić jakiś inny materiał, który sam z siebie może dodać trochę uroku? Ostatnio zrobiłem coś takiego
@mar0uk: Spoko :D Buk jest twardszy niż brzoza [bo to głównie z niej miałem sklejkę] więc potrzeba wyższej temperatury żeby coś wypalić mocniej. Ale ma to ten plus, że pirografem bez regulacji można się bawić z drobnymi elementami bez obaw, że coś się pokiełbasi :d
@mar0uk: Tak. Mają też trochę mniejsze, z litego drewna [przynajmniej mi się takie trafiły xD] i one są w ogóle przepiękne. Z nimi akurat nie miałem żadnych problemów :d