Wpis z mikrobloga

Pytanie od świeżo upieczonego mieszkańca BB, dlaczego ten teren pośrodku Lipnika stoi pusty? Wydaje się dość atrakcyjny dla developera. A może planują tam market? ;)
https://goo.gl/maps/SbynsAo3qBp

W planie zagospodarowania przestrzennego każda działka tam widnieje jako "TERENY ZABUDOWY USŁUGOWEJ; TERENY ZIELENI", czyli wg mnie to chyba idealne pod market :)
#bielskobiala #bielsko
  • 23
  • Odpowiedz
Tam kiedyś był silos rakietowy. Nie da się tego ruszyć bez niszczenia stropów betonowych, a konserwator zabrania niszczenia zabytku. Wycena możliwości postawienia tam marketu (zbadanie terenu wgłąb 85m) nie kalkuluje się. I tak to stoi.

  • Odpowiedz
@lurkingbat: wiesz, że Ci uwierzyłem, nie? :D. a tak naprawdę, czekałem właśnie na jakiś lokalny smaczek... nie wiem, może np. organizowany tam był sabat czarownic i niesmak pozostał :).
nawet nie wiem co tam jest tak "na żywo", muszę zagonić szosę i wybadać teren. myślę nad działką w okolicy. warto? :>
  • Odpowiedz
lokalny smaczek


@naxed: wielodzietne rodziny, sprzedaż ziemi "na gębę". Sprawy spadkowe są często niemożliwe do rozwiązania.

idealne pod market

Ja wolałbym tam jakiś park zamiast kolejnej biedry...
  • Odpowiedz
@maslon: oczywiście, miejsce jest idealne! jak np. zobaczyłem, że kiedyś w miejscu Karpacka Retail Park były super tereny zielone z potencjałem, to mnie aż zabolało w człowieczku... bardzo, bardzo mało zieleni jest w BB (tak, wiem że góry zaraz obok :P)
  • Odpowiedz
@KrolWlosowzNosa:
Czytamy spojlery ( )

a tak na poważnie


@naxed:
Pojedź, przekonaj się czy czasem nie powstała już jakaś biedra. Mapy satelitarne nie są najnowsze. Wołaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeśli chcesz jakąś fajną trasę na początek to udaj się do Cygańskiego lasu i poszukaj skoczni (został tylko zjazd). Jest tam ogólnodostępna drewniana budka i kamienny grill. A potem na błonia,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lurkingbat mam też enduraka, także problemu nie ma! Górkę pod Biedrę na pewno objade bo mam działki na oku.
Skocznia? Tor saneczkowy kojarzę ale z tym mnie zaskoczyłeś! Koordynaty? ;)
Błonia znam, dolinę z meteorytem też ;) ale wciąż szukam.
  • Odpowiedz
@naxed:
49°46'52.1"N 19°02'47.4"E
Jakbym Ci nie powiedział to w życiu byś się nie domyślił, że w tym miejscu była skocznia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tej chwili co odważniejsi tam rowerami zjeżdżają.

  • Odpowiedz